Japonai žada aplenkti „Google“: papildytos realybės akiniai jau šią vasarą (Video)  (9)

Paaiškėjo, kad Japonijos kompanija „Brother“ pradėjo kurti papildytos realybės akinius gerokai prieš oficialias „Google“ kalbas. „Brother“ jau šią vasarą pristatys įrenginį pavadinimu „AiRScouter“, kuris savo funkcionalumu atitinka "Project Glass" ypatumus.

Viename iš „AiRScouter“ stiklų yra įtaisytas permatomas ekranas, kuris akies tinklainėje sukuria 800 × 600 taškų raiškos vaizdą, kuris atitinka 16 colių įstrižainės ekrano vaizdą 1 metro atstumu. Antras stiklas lieka laisvas, kad žmogus galėtų orientuotis aplinkoje. Duomenų apsikeitimui „AirScouter“ per USB jungtį prijungiamas prie kompiuterio, o tai ne visada patogu. „Brother“ įrenginys palaiko internetinę VoIP telefoniją ir vaizdo skambučius.

„AiRScouter“ akiniai pradėti kurti 2008 metais ir iš pradžių buvo dalimi nešiojamojo mikrokompiuterio „NEC Tele Scouter“, kuris turėjo 500 MHz AMR procesorių ir buvo valdomas operacinės sistemos „Windows CE 6.0“.

Kūrėjai norėjo sukurti įrenginį, kuris galėtų būti naudojamas pramonėje, pavyzdžiui, norint gauti prieigą prie brėžinių ar instrukcijų tiesiog darbo vietoje. Įrenginio kaina sieks beveik 2500 dolerių.

Daugiau apie šį įrenginį žiūrėkite tolesniame video:

Aut. teisės: IT bazė

(0)
(0)
(0)

Komentarai (9)