"Diablo III": pirmieji $10000, uždirbti žaidimo aukcione  (6)

Kaip jau žinome, Aukcionas už Realius Pinigus (Real Money Auction House, RMAH) "Diablo III" žaidime tapo gana audringų diskusijų objektu žaidėjų bendruomenėje, o nuomonės buvo išsakomos visiškai priešingos – tai buvo ir „paskutinė vinis į grabo lentą“, ir žaidimo išgelbėjimas. Tačiau, bendrai paėmus, naujovė buvo sutikta gana palankiai.

Primuoju žaidėju, kuris sugebėjo per "Diablo III" uždirbti $10000 minėtame aukcione, tapo žmongus, pasivadinęs WishboneTheDog. Šis kaip įrodymą resurse Reddit.com publikavo ekrano nuotrauką ir "PayPal" mokėjimų istoriją, taip pat parduotų aukcione daiktų sąrašą.

Žinoma, panašios sumos yra įmanomos, esant tikrai aukštam profesionalumo lygiui bei daugybei paaukoto laiko, tačiau vis tik faktas išlieka faktu – žaidimo "Diablo III" pagalba (aišku, tam tikrai daliai sėkmės, tam tikro laisvo laiko ir funkcionuojančios "PayPal" sąskaitos) visai realu užsidirbti keletą tūkstančių dolerių. Kartu visa neturėtų būti keistas jau seniai žinomas faktas, jog Kinijos įkalinimo įstaigose čia atliekantys bausmę žmonės verčiami žaisti panašius žaidimus: dirbti, kaip matome, galima ir žaidžiant žaidimus.

Aut. teisės: Faceit.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (6)