Kuo dažniausiai skundžiasi Apple iPad savininkai?  (0)

Vieno ar kito planšetinio kompiuterio modelio populiarumas nereiškia, kad jie neturi trūkumų. Kažkas, prieš perkant planšetę, prisižiūrėjo daug reklamos, kažkas pasiryžęs nekreipti dėmesio į trūkumus, nes privalumų daugiau, o kažkas gauna labai gerą nuolaidą, todėl gyvena su aiškių privalumų neturinčiu produktu.

Puslapio Fixya atstovai surinko gana įdomią statistiką, kurio parodo, kokios problemos dažniausiai kankina planšetinių kompiuterių savininkus. Pavyzdžiui, Microsoft Surface 2 atveju – tai ribotas suderinamų aplikacijų pasirinkimas (25% atvejų), vidutiniška garsiakalbių kokybė (20%), nepatogi klaviatūra Touch Cover (15%), Windows RT ekosistemos nesuderinamumas su kitomis Microsoft aplikacijomis (15%).

Neseniai debiutavusio prekyboje Apple planšetinio kompiuterio – flagmano iPad Air savininkai dažniausiai skundžiasi nestabiliu firminės naršyklės veikimu (30%), ekrano defektais (25%)(vaizdo geltonumas arba pilkų juostų egzistavimas), klaviatūros jautrumu ir problemomis su Wi-Fi (15%).

iPad mini su Retina ekranu savininkai dažniausiai skundžiasi ekrano defektais (30%), tačiau čia dažniausiai kankina šleifo efektas, keičiantis vaizdams. Iš kitų problemų paminėtas kukli duomenų kaupiklio talpa (20%) ir tie patys nesklandumai su naršykle (20%). Palyginimui: populiarios Amazon planšetės Kindle Fire HDX su 8,9“ įstrižainės ekranu savininkai taip pat kenčia nuo nestabilaus naršyklės veikimo (25%), ribotu aplikacijų pasirinkimu (20%), penktadalis problemų susiję su planšetinio kompiuterio „pakibimais“ ir baterijos darbu.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(1)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: