Microsoft planšetinis kompiuteris Surface 3 kenčia nuo perkaitimo  (4)

Kompanija Microsoft, kurdama planšetinį kompiuterį Surface 3, rėmėsi nešiojamo kompiuterio koncepcija: įrenginys gavo lengvą ir ploną korpusą, tačiau spartos lygis buvo labai aukštas. Negana to, galingiausi Surface modeliai gavo Core i7 procesorius.

Vis tik fizikos dėsnių apgauti neįmanoma, o galina aparatinė įranga išskiria daug šilumos, todėl kompaktiškos aušinimo sistemos gali nesusitvarkyti su jai keliama užduotimi, o įrenginys tiesiog perkaisti.

Microsoft oficialiame forume atsirado atskira tema, kurioje vienas vartotojas teigia pakeitęs net tris planšetinio kompiuterio Surface 3 egzempliorius, tačiau ir ketvirtas perkaista.

Įdomu tai, kad problema kyla gana paprastų užduočių atlikimo metu – filmų žiūrėjimas, naršymas Internete, kitų nesudėtingų operacijų atlikimas. Kiti vartotojai skundžiasi dėl panašių nesklandumų. Daugumoje atvejų Surface 3 nugarėlė įkaista iki deginančių temperatūrų, o po kurio laiko planšetinis kompiuteris savaime išsijungia.

Kol kas neaišku, ar šią problemą sukėlė konstrukciniai ypatumai, o galbūt nuo perkaitimo kenčia atskiros Surface 3 partijos. Microsoft atstovai, puslapio PC World teigimu, žino apie problemą ir pažadėjo ją išspręsti kuo greičiau.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(6)
(0)
(6)

Komentarai (4)