Kodėl Donecko teroristai kartais šaudo į saviškius? Nes nenori jiems mokėti algų  (15)

Donecko nusikaltėlių gaujos, kurios save vadina separatistais, savaip sprendžia ekonominius klausimus. Kad nereikėtų mokėti žadėtų užmokesčių iš Rusijos atvykusiems teroristams, juos nužudo, rašo Liga.net, cituodama Rusijos televizijos žurnalistą Timūrą Olevskį.

Apsišaukėliškos „Donecko liaudies respublikos“ teroristai patys nukauna iš Rusijos atvykusius smogikus ir pasilieka jiems skirtus pinigus, savo „Facebook“ paskyroje ketvirtadienį pranešė gerai žinomas Rusijos žurnalistas, nepriklausomo televizijos kanalo „Dožd“ korespondentas T.Olevskis.

„Peskuose aš stebėjau keistą įvykį. Keturias valandas DLR artilerija be paliovos šaudė į pastatą netoli oro uosto, kuriame buvo DLR dalinys. Aš net apie juos rengiau reportažą. Negalėjau suprasti, kas vyksta. Net Ukrainos pareigūnai negalėjo to suprasti. Jie tik sakė, kad taip vyksta gana dažnai. Iš pradžių jie apšaudo savus, tada atidengia ugnį į ukrainiečius“, – rašė T.Olevskis.

Žurnalisto teigimu, paaiškinimą pateikė buvęs žurnalistas iš Novosibirsko, kuris kelis mėnesius Donbase kovėsi DLR teroristų gretose. „Jis sakė, kad taip jie žudo smogikus iš Rusijos – tam, kad nereikėtų jiems mokėti pažadėtų algų. Jie būna skolingi trijų mėnesių algas, o tuomet rusus sušaudo iš artilerijos pabūklų“, – T.Olevskiui paaiškino novosibirskietis.

Aut. teisės: 15min.lt

(56)
(13)
(43)

Komentarai (15)

Susijusios žymos: