3D vaizdas be jokių akinių: jau galima užsisakyti „Doogee Y6 Max“ su naujos kartos 3D ekranu (Video)  (1)

Bendrovė „Doogee“ paskelbė sumažinta kaina priimanti neseniai pristatyto išmaniojo telefono „Y6 Max 3D“ išankstinius užsakymus. Naujiena tarp konkurentų išsiskiria 3D ekranu su 6,5 colių įstrižaine, kuris užima 84,6% visos priekinės prietaiso pusės, be to, stereo vaizdui nereikia specialių akinių.

Šis išmanusis telefonas gavo naujos kartos 3D technologiją, kuri užtikrina aukštą ryškumą, ryškesnis stereo efektą ir mažesnį ekrano storį, lyginant su senesniais analogiškais sprendimais.

Didelės įstrižainės „Doogee Y6 Max 3D“ Full HD raiškos ekranas leidžia patogiai žiūrėti filmus 3D formatu. 4300 mAh talpos baterijos dėka vartotojams nereikės nerimauti dėl išmaniojo išsikrovimo kelionės metu, kad neliktumėte be ryšio priemonės.

 

Už naujienos darbo našumą atsako 64 bitų, 1.5GHz aštuonių branduolių lustas „MediaTek MT6750T“ ir 3 GB RAM, o programų, nuotraukų, video ir muzikos saugojimui suteikta 32 GB vidinės atminties su galimybe ją išplėsti iki 128GB talpos microSD kortelėmis.

Fotografuoti ir įrašyti vaizdą leis turi 13 megapikselių  „Samsung S5K3L8“ kamera su automatiniu fokusavimu. Telefonas taip pat turi pirštų atspaudų skenerį, kuris leidžia patikimai apsaugoti asmeninius duomenis.

Visa įranga patalpinta į aviacinio aliuminio lydinio korpusą.

„Doogee Y6 Max“ užsisakyti galite čia.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(9)
(18)
(-9)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: