Anonso nuolaidos „HUAWEI Y5 2018“ išmaniajam telefonui: dizainas panašus į didžiuosius flagmanus, „Android 8.1.0“ operacinė sistema, automatinis veido atpažinimas, trijų kortelių lizdas ir itin gera kaina  (1)

Didelis ekranas, patrauklus dizainas, gera kamera ir ilga baterijos gyvavimo trukmė. Tai – esminiai kriterijai, į kuriuos kreipiame dėmesį rinkdamiesi išmanųjį telefoną. Panašu, kad šiuos vartotojų poreikius išgirdo bendrovė „Huawei“, rinkai pasiūliusi dar vieną Y serijos telefonų šeimos narį – išmanųjį „Y5 2018“, rašoma kompanijos oficialiame pranešime spaudai.


Y5 2018“ gali pasigirti „FullView“ ekranu, kompaktišku išlenkto korpuso dizainu, kokybiškas nuotraukas užtikrinančiomis kameromis ir ilga baterijos gyvavimo trukme. Anot bendrovės atstovų, šis telefonas patiks ieškantiems kokybiško išmaniojo už patrauklią kainą. 

Ekranas išsiskiria iš kitų panašios klasės telefonų 

Kartu su 5,45 colio įstrižainės ir 18:9 kraštinių santykio „FullView“ HD+ ekranu naujasis modelis neabejotinai turėtų patenkinti tiek jaunosios, tiek vyresniosios kartos vartotojų poreikius. Palyginti su įprastais 16:9 santykio ekranais analogiško dydžio įrenginiuose, šis modelis gali pasiūlyti 12,5 proc. daugiau vaizdo turinio, garantuojančio unikalią patirtį žiūrint filmus ar žaidžiant žaidimus. Būtent ekrano dydžiu ir jo vaizdo kokybe telefonas išsiskiria iš kitų panašios klasės telefonų.

Anot „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovo Yanfei, šis Y serijos telefonas savo dizaino sprendimu gali lygiuotis ir į didžiuosius flagmanus.

„Išbaigtas lenkto korpuso dizainas suteikia įrenginiui ergonomiškumo, tad telefonu itin paprasta naudotis viena ranka. Tuo metu technologiniai sprendimai garantuoja viską, ko naudotojui gali prireikti iš telefono“, – sako Yanfei.

Patiks fotografijos mėgėjams 

Naujasis Y serijos telefonų šeimos narys nustebins ir fotografijos mėgėjus. Tiems, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be asmenukių, pravers priekinė 5 MP kamera, išsiskirianti tonizuojančia blykste.

Anot Yanfei, ši blykstė geba automatiškai aptikti bei išanalizuoti aplinkoje esantį apšvietimą ir optimaliai parinkti nuotraukos ryškumo nustatymus. Be abejo, fotografijos ryškumą galima koreguoti ir rankiniu būdu.

Telefono galinėje dalyje integruota 8 MP kamera, kurioje įdiegta HDR vaizdo apdorojimo technologija. Ji suteikia galimybę įamžinti daugiau aukštos kokybės meninių fotografijų pasinaudojant įvairiais filtrais, panoraminio vaizdo palaikymu ir kitomis funkcijomis.

Skaitomiausi Naujausi

Gamintojų teigimu, HDR vaizdo apdorojimo technologija užtikrina ryškumo pusiausvyrą, leidžia išvengti vaizdo suliejimo ir pakoreguoja tamsų foną taip, kad išryškėtų visos nuotraukoje esančios detalės ir skirtingi spalvų lygiai. Tokiu būdu telefono kamera automatiškai palengvina fotografavimą esant prastam apšvietimui.

„Šis išmanusis neabejotinai patiks fotografijos mėgėjams, kadangi kokybiškai įamžinti akimirkas pavyks net ir esant ne itin palankioms sąlygoms“, – tvirtina Yanfei. 

Pasižymi flagmanams būdingomis savybėmis 

Naujasis Y serijos telefonas patenkins vartotojo poreikius ir iš programinės pusės. Čia yra įdiegta operacinė sistema „Android 8.1.0“, kuri garantuoja ne tik sklandų darbą, bet ir efektyviausią techninės įrangos išnaudojimą.

Viena ryškiausių inovacijų telefone – išskirianti šį modelį iš kitų analogiškos klasės konkurentų – automatinis veido atpažinimas. Kaip kalba Yanfei, naudodamas dirbtiniu intelektu paremtą veido atpažinimo algoritmą, telefonas gali itin kokybiškai identifikuoti konkrečius žmogaus veido taškus ir tiksliai nustatyti telefono savininką. Lygindamas duomenis su jau vidinėje atmintyje išsaugota informacija, išmanusis įrenginys gali akimirksniu atsirakinti (taps prieinama po HOTA atnaujinimo).

Taip pat įrenginyje įdiegtas ir galingas imtuvo režimas. Šis intelektualus sprendimas pokalbio metu gali identifikuoti aplinkos triukšmą bei naudojantis garsinimo mygtuku, aktyvuoti imtuvą, eliminuojantį pašalinius aplinkos garsus. Tokiu būdu yra užtikrinama itin aukšta pokalbio kokybė. 

Tampa virtualiu asistentu 

Kaip pabrėžia Yanfei, šis išmanusis telefonas atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją, bet ir tampa kasdienio gyvenimo asistentu. Naujasis Y modelis palaiko įvairias funkcijas, kurios pagerina kasdienę patirtį, pavyzdžiui, aktyvavus „Karaokė“ režimą, galima klausytis savo balso ir netgi įsikūnyti į muzikos žvaigždę scenoje.

Įrenginys taip pat apima tokias patogias funkcijas kaip telefono pažadinimas gestu, trijų pirštų kombinacijos ekrano kopija, akies komforto režimas ir kt. Minėtos funkcijos palengvina naudojimąsi telefonu, nes konkrečiam veiksmui atlikti reikia minimalaus operacijų kiekio. Svarbiausia, kad pats įrenginio valdymas išlieka itin paprastas.

„Huawei Y5 2018“ turi 3020 mAh bateriją ir energijos taupymo technologiją „Power Saving 6.0“. Šis derinys garantuoja ilgą akumuliatoriaus gyvavimo trukmę, suteikiančią daugiau laisvės naudojantis telefonu. Dėl baterijos taupymo sprendimo visos operacijos yra optimizuojamos taip, kad vartotų kuo mažiau energijos.

Šiame modelyje įdiegtas trijų kortelių lizdas, skirtas vienu metu palaikyti dvi „Nano“ SIM korteles bei „Micro SD“ kortelę (ne standartinėje versijoje). Tai ypač pravers tiems, kurie naudojasi keliais telefonų numeriais. Be to, naudojant atminties kortelę, įrenginio vidinę atmintį galima maksimaliai išplėsti iki 256 GB.

„Su didele vidine talpa bei keliomis skirtingomis SIM kortelėmis šis telefonas gali patenkinti visus poreikius. Jis puikiai tinka daug dirbantiems, fotografuojantiems ar tiesiog pramogaujantiems“, – teigia „Huawei“ atstovas Yanfei.

„Huawei Y5 2018“ modelis anonso proga siūlomas už 114 eurus. Jis jau parduodamas specializuotose parduotuvėse, o šią vasarą telefonas turėtų atsirasti ir mobiliojo ryšio operatorių salonuose, tačiau kainuos brangiau. 

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(10)
(4)
(6)

Komentarai (1)