Tai bus vienas saugiausių automobilių kelyje - tinka ir miestui, ir ten, kur baigiasi keliai: „Volvo“ pristatė naująjį „V60 Cross Country“ (Video)  ()

Antradienį „premium“ segmento automobilių gamintojas „Volvo Cars“ pristatė vidutinio dydžio „Volvo V60“ universalo versiją „Cross Country“. Tvirtas, tiek miesto gatvėms, tiek bekelei sukurtas automobilis yra naujausias itin sparčiai besiplečiančios švediškų „Volvo“ mašinų šeimos modelis.

Kaip ir jam giminingas V60, šiemet pristatytas Švedijos sostinės Stokholmo priemiesčio viloje, „V60 Cross Country“ yra praktiškas šeimyninis universalas, kuriuo galima važiuoti visur – dar 1997 m. debiutavusi tvirtų švediškų „Cross Country“ automobilių šeima tinka ir miestui, ir ten, kur baigiasi keliai.

Palyginti su įprastu V60 universalu, „V60 Cross Country“ turi 75 mm didesnę prošvaisą, specialiai šiam modeliui sukurtą važiuoklę ir pakabą, užtikrinančias sugebėjimus bekelėje. Jau standartinėje komplektacijoje visi modeliai turi visų varančiųjų ratų pavarą, pagalbinę nusileidimo nuokalne sistemą, sukibimo posūkiuose kontrolę ir specialų važiavimo bekele režimą.

Kaip ir 60-os bei 90-os serijų modeliai, naujasis „V60 Cross Country“ pagamintas naudojant pažangią ir daug apdovanojimų pelniusią SPA (angl. Scalable Product Architecture) platformą, turi tas pačias saugumo technologijas ir multimedijos sistemą.

Naująjį „V60 Cross Country“ bus galima rinktis su benzininiu 250 AG, 2 litrų darbo tūrio T5 arba dyzeliniu 190 AG 2 litrų darbo tūrio D4 varikliu. Vėliau pasirodys modeliai su daline hibridine ir iš tinklo įkraunama hibridine technologija, kurie turėtų turėti tuos pačius 253 AG ir 303 AG variklius, kaip ir įprastas V60 modelis.

Pažangi „City Safety“ saugumo sistema su automatiniu stabdymu, padedanti vairuotojui išvengti susidūrimų, komplektuojama jau standartinėje įrangoje. Sistema gali atpažinti pėsčiuosius, dviratininkus ir stambius gyvūnus.

Važiuojant iki 130 km/val. greičiu „Pilot Assist“ sistema keliuose su žymėjimu padeda vairuotojui vairuoti, įsibėgėti ir stabdyti.

Nuvažiavimo nuo kelio ir išvažiavimo į priešpriešinę juostą prevencijos bei kitos pagalbinės vairavimo sistemos yra standartinė saugumo įranga, o dar daugiau saugumo užtikrina pasirenkama perspėjimo apie iš šono atvažiuojantį automobilį su stabdymo funkcija sistema – šios ir kitos pažangios ir efektyvios saugumo technologijos lemia, kad „Volvo V60 Cross Country“ yra vienas saugiausių automobilių kelyje.

„Volvo Cars“ multimedijos sistema „Sensus Connect“ turi „Apple CarPlay“, „Android Auto“ sąsajas ir palaiko 4G ryšį, taip užtikrinant prieigą prie interneto ne tik miestuose, bet ir keliaujant toliau. Pagrindinės automobilio funkcijos, navigacijos sistema, ryšio paslaugos ir pramoginės automobilio programos yra itin patogiai lyg planšetiniame kompiuteryje valdomos lietimui jautriame ekrane.

„V60 Cross Country“ pristatymo video

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(6)
(2)
(4)

Komentarai ()

Susijusios žymos: