Neįprasto kėbulo „Range Rover SV“ buvo atšauktas dar net neprasidėjus gamybai - kas nutiko? (Video)  ()

Dar prieš metus „Range Rover SV Coupé“ buvo vadintas išskirtiniausiu markės automobiliu. Praeitų metų Ženevos automobilių parodoje pristatytas dviduris visureigis pribloškė prabanga ir, reikia pripažinti, kaina. Tačiau šių automobilių gamyba buvo nutraukta dar neprasidėjusi. Kas nutiko?

„Range Rover SV Coupé“ buvo sukurtas „Jaguar- Land Rover“ divizijos „Special Vehicle Operations“ (SVO), kuri užsiima išskirtiniais kompanijos projektais. Dviduris visureigis iš tikrųjų nėra toks retas reiškinys, kaip gali pasirodyti. - pasaulyje daugybė tokių „Jeep“, „Suzuki“, „Toyota“ ir „Land Rover“ visureigių. Tai net nebuvo pirmasis „Range Rover“ kupė – tokių anksčiau buvo ne vienas. Tačiau „Range Rover SV Coupé“ susilaukė labai daug dėmesio, nes prie modernaus automobilio dizaino šis neįprastas sprendimas derėjo keistai elegantiškai.

Aišku, niekas iš „Range Rover“ negalvojo, kad tokie visureigiai būtų perkami masiškai. Todėl buvo nuspręsta, kad automobilis bus išleistas ribotu tiražu. Tai leidžia pakelti automobilio vertę ir nesukti galvos apie gamybos tęstinumą. „Range Rover SV Coupé“ kainos prasidėjo nuo 257 tūkstančių eurų.

„Range Rover SV Coupé“ buvo itin prabangus. Meistrų apsiūtas salonas blizgėjo aukštos kokybės medžiagomis, o ir komplektacija buvo maksimali. Na, bent jau taip buvo teigiama, nors iš tiesų bazinę automobilio kainą norint buvo galima gerokai išpūsti. Po „Range Rover SV Coupé“ kapotu buvo 557 AG išvystantis V8 variklis, o prie jo puikiai derėjo ir sportiškesnė visureigio važiuoklė. Tačiau šio automobilio nebus - nebus pagamintas nei vienas iš 999 numatytų automobilių.

Tiksliau sakant, nei vienas nebus parduotas. Marketingo tikslais „Range Rover“ pagamino kelis „SV Coupé“ pavyzdžius, tačiau jie tiesiog demonstravo automobilio dizainą, todėl parduodami nebus. Riboto tiražo automobiliai yra atšaukiami labai retai. Juos noriai perka turtingi kolekcionieriai ar tiesiog pasiturintys entuziastai. Tačiau „Range Rover“ paskelbė, kad „SV Coupé“ nebus ne dėl to, kad jam trūko užsakymų.

Milijonus kartų peržiūrėtas „Range Rover SV Coupé“  pristatymas

Kompanijos atstovai teigia, kad pirkėjai buvo informuoti, jog savo „SV Coupé“ nesulauks, nes „Range Rover“ dabar privalo savo dėmesį bei investicijas skirti naujos kartos produktams. Galbūt tai - tik pasiteisinimas, tačiau galbūt tai reiškia, kad ruošiamas koks nors naujas modelis. Elektrinis visureigis? Ypatingai sportiška „Evoque“ versija? Galbūt kažkam gamykloje tiesiog trūksta vietos?

Kad ir kokios būtų tikrosios priežastys, gaila, kad toks automobilis neišvys dienos šviesos. Pasaulyje, kuriame visi automobiliai ima vienodėti, „Range Rover SV Coupé“ atrodė kaip tikrai išskirtinis visureigis. Gal net kiek per daug išskirtinis, kad išgyventų.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(14)
(16)
(-2)

Komentarai ()