Kinijos turgelio stebuklai: mąstantiems ką reikėtų nupirkti vaikams į mokyklą – anonso proga su labai geromis nuolaidomis siūlomas itin įdomus planšetinis kompiuteris „Alldocube Young X5“ (Video)  ()

Ar spėjote pastebėti, kad vasara pamažu eina į pabaigą? Artėjantis rudens sezonas vieniems greičiausiai primins apie studijas, o kitus privers pilnu pajėgumu ir vėl įsitraukti į darbus. Nors išmaniaisiais telefonais naudojamės kasdien, tačiau stalčiuje gulinčius nešiojamus kompiuterius taip pat tikrai teks prisiminti. Vis dėlto norime priminti, kad šiuo atveju turite dar vieną pasirinkimą. Kitaip sakant, galbūt dabar tinkamas metas pabandyti nešiojamą kompiuterį pakeisti į kur kas geresnes mobilumo savybes turintį įrenginį, t. y. planšetinį kompiuterį?

Jeigu susidomėjote šiuo atsinaujinimo iššūkių, tai būtent jums šią savaitę turime konkretų pasiūlymą. Vietiniai Kinijos gamintojai naujų planšetinių kompiuterių gamybos imasi gana retai, tačiau kiekviena jų naujiena – tai didelis žingsnis į priekį.

Ne išmintis, žinoma, yra ir naujosios kartos planšetinis kompiuteris „Alldocube Young X5“. Skubame pranešti, kas šis kompaktiškas (21,4 x 12,7 x 0,88 cm) 8 colių įstrižainės WUXGA raiškos (1920 x 1200) ekranu išsiskiriantis planšetinis kompiuteriu maloniai stebina ne tik savo patvariu korpusu, bet ir retai kiniškuose planšetuose sutinkamu našumu.

Šiuo atveju reikėtų pradėti nuo to, kad aliumininis „Alldocube Young X5“ korpusas yra kruopščiai gaminamas naudojant specialių dvylikos žingsnių technologinį procesą. Be to, šis planšetinis kompiuteris taip pat gali pasigirti galinėje dalyje integruota net 13 megapikselių kamera su LED blykste bei autofokusavimo funkcionalumu. Būtent čia svarbu pabrėžti, kad tokį megapikselių skaičių turinčios kameros kol kas yra didelė naujiena ne tik vietinių Kinijos gamintojų planšetiniuose kompiuteriuose, bet netgi ir išmaniuose telefonuose.

Kaip jau greičiausiai supratote „Alldocube Young X5“ planšetinio kompiuteriu techninėmis charakteristikomis taip pat neteks nusivilti, kadangi jis yra aprūpintas aštuonių branduolių „MediaTek MTK8783“ centriniu procesoriumi, „Mali-T720 MP3“ vaizdo plokšte, 3800 mAh talpos baterija ir 3 GB operatyviąją RAM bei 32 GB vidine ROM atmintimis. Be to, šiuo atveju itin džiugina dar ir tai, kad gamintojas į šį planšetinį kompiuterį su „Android 7.0“ operacine sistema nusprendė integruoti ne tik WiFi, bet ir Bluetooth bei 4G LTE ryšio modulius.

Kaip įprasta anonsų proga, atitinkamai pasistengė ir Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“. Jeigu planšetinį kompiuterį „Alldocube Young X5“ nuspręsite įsigyti šią savaitę, tai iš karto atkreipkite dėmesį, kad tai galite padaryti išleisdami arba 150, arba maždaug 70 eurų. Antroji kaina ypatinga tuo, nes bus taikoma kiekvieną dieną 15 bei 19 valandą Lietuvos laiku pirmiesiems penkiems užsakymas. Vis dėlto net ir tiems pirkėjams, kurie už „Alldocube Young X5“ turės mokėti ženkliai daugiau vis tiek pasiseks, nes bet kokiu atveju tikroji kompiuterio kaina siekia 200€, o be to pirmieji 300 pirkėjų kartu su planšetiniu kompiuteriu dovanų taip pat gaus apsauginę ekrano plėvelę bei originalų stovą.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(6)
(4)
(2)

Komentarai ()