Tokių kainų dar nebuvo - vos už 8,5€ parduodamos stilingos, atsparios vandeniui ir aprūpintos naujais techniniais sprendimais belaidės ausinės  (1)

Didžiulė konkurencija belaidžių ausinių rinkoje gamintojus verčia kainas nuleisti iki neregėtų žemumų. Ir mums nuo to tik geriau. Dabar vos už 8,5 € galima įsigyti stilingas, tvirtas ir naujais techniniais sprendimais aprūpintas TWS ausines.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „A6S TWS Twins True-Wireless In-Ear BT5.0 Stereo Earphones Sports Mini Headsets“ belaidės ausinės parduodamos už 8,49 €;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • pinigų grąžinimo garantija;
  • galima rinktis iš dviejų spalvų modelių: baltos ir juodos.

„A6S TWS“ yra išvaizdžios, kokybiškai pagamintos ir naujais techniniais sprendimais aprūpintos belaidės ausinės.

Gamintojas pabrėžia „A6S TWS“ belaidžių ausinių formą ir tai, kad jos puikiai laikosi ausų kanaluose. 

Tai yra svarbus dalykas, kadangi dažnu atveju tokias ausines žmonės naudoja gana ilgą laiko tarpą.

Vieni tokias ausines naudoja, kaip belaidę laisvų rankų įrangą, kiti keliauja sportuoti, o treti mėgsta klausytis mėgstamos muzikos. Patogios ausinės yra labai svarbi savybė.

„A6S TWS“ belaidės ausinės, kaip ir galima spręsti iš pavadinimo, yra TWS ausinės ir tai reiškia, kad jas galima naudoti po vieną arba iškart abi.

Tereiks pirmą kartą jas su telefonu suporuoti - naujuoju Bluetooth 5.0 ryšiu - ir sekančiais kartais tereikės iš dėkliuko išimti ausinę ar jas abi, ir jos automatiškai aktyvuosis.

Kalbant apie techninius dalykus, tai „A6S TWS“ belaidės ausinės palaiko HFP, A2DP, HSP, AVCRP protokolus; nuo telefono gali dirbti nutolusios iki 10 metrų bei yra atsparios vandeniui (IPX4 standartas).

Kiekviena „A6S TWS“ ausinė turi po 45 mAh talpos bateriją, o jų dėkliukas-įkrovimo stotelė turi 280 mAh talpos bateriją. Taip pat ant dėkliuko yra šviesos indikatoriai, kurie leis suprasti kiek dėkliuke-įkrovimo stotelėje dar yra likę energijos.

Gamintojas teigia, kad pilnai įkrautų ausinių energijos užteks muzikos klausytis 3 valandas, o su dėkliuko-įkrovimo stotelės baterijos energijos užteks ausines įkrauti dar 3 kartus. Tad kaip už tokią kainą, tai yra labai geri rezultatai.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(8)
(3)
(5)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: