Elektrinis dviratis „FIIDO D1“ už žemiausią kainą istorijoje bei kiti puikūs Geekbuying pasiūlymai: skelbiamas specialus „FIIDO“ elektrinių dviračių išpardavimas ir viskas iš Europos sandėlių (Video)  ()

Geriausi Geekbuying.com pasiūlymai: - „FIIDO Mega Sale“ išpardavimas, akcijos ir specialūs pasiūlymai „FIIDO“ elektriniams dviračiams; - 250 W galios, 10,4 Ah baterija, 25 km/h greitis ir net 60 km nuvažiuojamas atstumas - „FIIDO D1“ elektrinis dviratis iš Europos sandėlių; - 250 W galios, 7,8 Ah baterija, 25 km/h greitis ir iki 50 km nuvažiuojamas atstumas - „FIIDO D2“ elektrinis dviratis iš Europos sandėlių; - 250 W galios, 7,8 Ah baterija, 25 km/h greitis ir iki 50 km nuvažiuojamas atstumas - „FIIDO D3“ elektrinis dviratis iš Europos sandėlių.

Geekbuying.com skuba informuoti apie prasidedantį „FIIDO Mega Sale“ išpardavimą ir įdomiausius pasiūlymus.

Šįkart Geekbuying paruošė puikių pasiūlymų vasaros pramogoms - šauniųjų „FIIDO“ kompanijos elektrinių dviračių.

Čia jų rasime įvairių modelių, galingumo, dydžių ir tuo pačiu kainų. Tad kiekvienas galime išsirinkti sau patį gražiausią, galingiausią ir priimtiniausią pagal kainą.

O kainos yra itin patrauklios. Štai keletas labai puikių pasiūlymų.

„FIIDO D1“ - 250 W elektros variklis, 25 km/h greitis ir 14 colių dydžio ratai

  • Su 10,4 Ah baterija taikomas GKB249S​ kuponas ir jis kainuoja 387,57 €;
  • mažiausia kaina;
  • Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-10 darbo dienas.

„FIIDO D1“ yra labai šaunus ir apžvalgininkų giriamas elektrinis dviratis.

Puikios talpos baterija, tvirtas korpusas, didelis nuvažiuojamas atstumas ir daugybė kitų privalumų.

O dabar dar ir parduodamas už pačią mažiausią kainą. Taip pigiai „FIIDO D1“ dar niekada nekainavo, o ir dabar dar parduodamas iš Europos sandėlių. Tiesiog fantastiška galimybė įsigyti šaunų elektrinį dviratį.

Beje, „FIIDO D1“ galima rinktis iš dviejų versijų: 7,8 Ah ir talpesne 10,4 Ah baterija aprūpintą elektrinį dviratį, su kuriuo galėsime nuvažiuoti dar didesnį astumą.

„FIIDO D1“ palaiko tris skirtingus važiavimo režimus: vien tik žmogaus jėga, 50 % baterija + 50 % žmogaus jėga ir vien elektros varikliu.

7,8 Ah baterijos užteks vien elektra nuvažiuoti iki 30 km, o jei papildomai minsime pedalus ir pagelbėsime „FIIDO D1“ elektriniam dviračiui - energijos gali užtekti nuvažiuoti ir iki 60 km.

10 Ah baterijos užteks vien elektra nuvažiuoti net iki 55 km, o jei papildomai minsime pedalus - energijos gali užtekti nuvažiuoti ir iki 80 km.

Žinoma, viskas priklauso nuo vietovės, kuria važiuojama bei žmogaus svorio. „FIIDO D1“ gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus.

Taip pat „FIIDO D1“ įveiks iki 30 laipsnių įkalnes ir pasieks iki 25 km/h greitį.

Gamintojas yra įdiegęs daugybę baterijos apsaugų: nuo perkaitimo, perkrovimo, trumpo jungimo ir kt.

Taip pat teigia, kad abiejų versijų elektrinių dviračių baterijas pilnai įkrauti užtruks iki 7 valandų.

Beje, pačiame vaire yra USB jungtis ir išmaniojo telefono laikiklis, tad važinėjantis „FIIDO D1“ dviračiu, tuo pačiu galima įkrauti ir savo išmaųjį telefoną.

„FIIDO D1“ yra kompaktiškas ir vos per kelias akimirkas sulankstomas elektrinis dviratis.

„FIIDO D1“ yra tokių parametrų: 135 * 40 * 110 cm, o kai sulankstytas - 75 * 35 * 65 cm. Sveria 17,5 kg.

Talpi baterija, didelis nuvažiuojamas atstumas, mechaniniai diskiniai stabdžiai priekyje ir gale, aliuminio rėmas, LED šviesos, LCD ekranėlis, 14 colių dydžio kokybiški, pripučiami ratai - „FIIDO D1“ yra labai geras elektrinis dviratis.

„FIIDO D2“ - 250 W elektros variklis, 25 km/h greitis ir 16 colių dydžio ratai

  • Su 7,8 Ah baterija taikomas GKB250S​ kuponas ir jis kainuoja 429,09 €;
  • Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-10 darbo dienas.

„FIIDO D2“ yra labai panašus elektrinis dviratis į „FIIDO D1“, tačiau ir turi tam tikrų skirtumų. Pirmiausiai, šis modelis turi didesnius ratus.

„FIIDO D2“ taip pat palaiko tris skirtingus važiavimo režimus: vien tik žmogaus jėga, 50 % baterija + 50 % žmogaus jėga ir vien elektros varikliu.

7,8 Ah baterijos užteks vien elektra nuvažiuoti iki 35 km, o jei papildomai minsime pedalus ir pagelbėsime „FIIDO D1“ elektriniam dviračiui - energijos gali užtekti nuvažiuoti iki 50 km.

„FIIDO D2“ taip pat gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus ir elektrinis dviratis įveiks iki 30 laipsnių įkalnes ir pasieks iki 25 km/h greitį.

Kadangi „FIIDO D2“ turi mažesnės talpos bateriją, tai ją pilnai įkrauti užtruks iki 5 valandų.

„FIIDO D2“ turi papildomą amortizatorių, tad su šiuo elektriniu dviračiu važiuoti turėtų būti maloniau. Jis geriau reaguos į įvairius kelio nelygumus.

„FIIDO D2“ yra tokių parametrų: 135 * 40 * 110 cm, o kai sulankstytas - 75 * 35 * 65 cm. Sveria 19 kg, tad yra 1,5 kg sunkesnis už „FIIDO D1“.

Visais kitais atžvilgiais „FIIDO D2“ turi tuos pačius privalumus, kaip ir „FIIDO D1“, ir yra itin geras, sulankstomas, elektrinis dviratis.

„FIIDO D3“ - 250 W elektros variklis, 25 km/h greitis ir 14 colių dydžio ratai

  • Su 7,8 Ah baterija taikomas GKB269S kuponas ir jis kainuoja 406,02 €;
  • Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-10 darbo dienas.

Dar vienas šaunus „FIIDO“ kompanijos elektrinis dviratis - „FIIDO D3“.

„FIIDO D3“ gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus ir elektrinis dviratis įveiks iki 30 laipsnių įkalnes ir pasieks iki 25 km/h greitį.

Šis elektrinis dviratis palaiko 3 skirtingus važiavimo režimus ir su juo galima nuvažiuoti nuo 25 iki 40 km atstumus.

Tad talpios 7,8 Ah baterija baterijos užteks nuvažiuoti ilgiems atstumas, o ją įkrausime per maždaug 5 valandas - išties geras rezultatas. Už tokią kainą „FIIDO D3“ taip pat yra labai geras elektrinis dviratis, suteiksiantis daug smagių akimirkų.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(12)
(3)
(9)

Komentarai ()