Istorinė akimirka kosmoso industrijoje: Pietų Korėja pirmą kartą į orbitą iškraidino šalyje pagamintą raketą ir palydovus (Video)  ()

Antradienį Pietų Korėja sėkmingai į orbitą iškėlė savo palydovus, kuriuos į kosmosą išskraidino pirmoji šalyje pagaminta raketa „Nuri“.© Reuters | https://www.youtube.com/watch?v=Po1y9j51v-g&ab_channel=Reuters

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai yra svarbus žingsnis sparčiai besivystančiai šalies kosmoso programai po nesėkmingo bandymo praėjusiais metais, praneša CNN.

Raketa „Nuri“ yra trijų pakopų, jos ilgis 47 metrai, svoris – 200 tonų. Raketa buvo paleista iš Naro kosmoso centro 16 val. vietos laiku (10 val. Lietuvos laiku).

Super pasiūlymas! Akumuliatorinis pjūklas su 2 baterijomis vos už €35 - labai ribotas kiekis
6340 6

Super gera kaina!

Galioja iki 2022-06-30

Iš Vokietijos

Su dviem akumuliatoriais

Išsamiau

Raketa į kosmosą iškėlė penkis palydovus, kurie iki dvejų metų vykdys Žemės stebėjimo misijas. Taip taip išskraidinta sir 1,3 tonos sveriantis netikras palydovas, pranešė šalies Mokslo ministerija. Jo funkcija neatskleidžiama.

 

„Kelias iš Pietų Korėjos į kosmosą atsivėrė“, – po paleidimo sakė prezidentas Yoon Suk Yeol. – „Tai – 30 metrų trukusių sunkių iššūkių vaisius. Korėjos žmonių ir mūsų jaunimo svajonė ir viltis pasiekti kosmosą išsipildė“.

Aut. teisės: delfi.lt
(7)
(0)
(7)

Komentarai ()