[Žinios trumpai] Į Putino karą Ukrainoje metami dar vieni separatistai – ginkluoti muziejiniais tankais T-62 (Video)  (1)

Rusijos kariuomenės vadovybė suteikė tankus T-62 osetinų batalionui „Alania“.


Osetinų tankas T-62
Osetinų tankas T-62
© Supernova+ | https://t.me/supernova_plus/5832

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šios transporto priemonės, kurios buvo išimtos iš saugyklos ir greičiausiai iš okupuoto Krymo buvo planuojamos išsiųsti į Siriją, dabar atiduodamos vadinamajam osetinų batalionui „Alania“.

Būtent osetinai paskelbė gana išsamų vaizdo įrašą, kuriame rusų samdiniai puikuojasi tankais, kurie buvo gaminami 1961–1975 metais.

Įdomu tai, kad šių mašinų atsiradimą šiame padalinyje pakomentavo Šiaurės Osetijos Respublikos vadovas Sergejus Menyailo: „Niekas netikėjo, bet mes tai padarėme! Alanijos batalione dabar yra tankų dalinys. Mes dabar kovosime!" – rašė  Šiaurės Osetijos vadovas.

Super pasiūlymas! Akumuliatorinis pjūklas su 2 baterijomis vos už €35 - labai ribotas kiekis
6340 6

Super gera kaina!

Galioja iki 2022-06-30

Iš Vokietijos

Su dviem akumuliatoriais

Išsamiau

„Defense Express“ primena, kad anksčiau pasirodė vaizdo medžiaga, kurioje tankai T-62, užfiksuoti netoli Vrubivkos kaimo netoli Severodonecko, kai kuriuose net buvo įrengti „grilių narvai“.

 

 

Separatistinė Pietų Osetija oficialiai vadinama Pietų Osetijos Respublika – Alanijos Valstybė. Šiaurės Osetijos Respublika (Alanija) yra Rusijos Federacijos dalis.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(11)
(-9)

Komentarai (1)