[Žinios trumpai] Rusija skubiai prašo Baltarusijos pagalbos – iš Baltarusijos išveža tūkstančius tonų amunicijos  ()

Ištuštinami sandėliai: rusai iš Baltarusijos išveža tūkstančius tonų amunicijos.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Defense Visual Information Distribution Service | https://nara.getarchive.net/media/m2-machine-gun-ammunition-is-ready-to-be-fired-at-practice-443b74

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Iš Baltarusijos teritorijos rašistai ėmė gabenti amuniciją į 1061-ąjį Rusijos Federacijos Pietų karinės apygardos logistikos centrą, praneša Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Strateginės komunikacijos departamentas („StratCom“).

Departamento duomenimis, iki rugpjūčio pabaigos įsibrovėliai planuoja išvežti 12 000 tonų amunicijos. Remiantis šia informacija, analitikai padarė keletą išvadų.

[Mažiausia kaina per 187d.] „Stebėtinai geras plovimo įrenginys! Pranoko mano lūkesčius. Vietinėse parduotuvėse prašo 200€, tad čia tiesiog nuostabus variantas“ (Video, „Mensela PW-W1“ atsiliepimai)
1768 1

2-3 kartus pigiau nei analogai

Mažiausia kaina per 187d.

Iš Čekijos

Galioja iki 2022-08-09

2100W galia

165Bar slėgis

Iki 7.5l/min

Yra ploviklio bakelis ir kt.

Išsamiau

Pirma, savalaikio reikiamo kiekio šaudmenų pristatymo į kovos zoną problema tapo tokia opi, kad Rusija yra priversta panaudoti Baltarusijos išteklius okupacinėms pajėgoms paremti.

Antra, atsižvelgiant į tai, kad tai nėra vienintelis Baltarusijos kariuomenės įrangos ir amunicijos perdavimo į frontą faktas, tai vargu ar parodys Baltarusijos ketinimus įsiveržti į Ukrainą.

 

„Tai dar viena priežastis abejoti Baltarusijos armijos įsiveržimu į Ukrainą, kuri dabartinėmis sąlygomis jau virto resursų baze Rusijai maitinti“, – pažymi „StratCom“.

Trečioji išvada ne tokia optimistinė: artimiausiu metu Rusijos okupacinėms pajėgoms amunicijos staigiai netrūks. Tačiau belieka laukti, kaip įsibrovėliai susidoros su jos pristatymu į fronto liniją.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(25)
(6)
(19)

Komentarai ()