[Žinios trumpai] Iš Balkanų permetami ne tik tankai – į Ukrainą siunčiami atakos lėktuvai Su-25, patys kažkada nupirkti iš Ukrainos  ()

Anksčiau šalis taip pat nusprendė Ukrainos kariuomenei pristatyti savo tankus T-72.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2022-08-05 [Žinios trumpai] Iš Balkanų permetami ne tik tankai – į Ukrainą siunčiami atakos lėktuvai Su-25, patys kažkada nupirkti iš Ukrainos  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Be sovietų tankų T-72, Šiaurės Makedonija Ukrainos kariuomenei perdavė keturis karinius lėktuvus Su-25.

Apie tai pranešė vietos leidinys MKD, remdamasis šalies gynybos ministerija.

Įdomu tai, kad šiuos lėktuvus (tris vienviečius ir vieną dvivietį) šalis iš Ukrainos įsigijo Makedonijos pilietinio konflikto metu 2001 metais už keturis milijonus eurų. Lėktuvai skirti tiesioginei pėstininkų paramai, o konflikto metu kelis kartus skrido remdami Makedonijos saugumo pajėgų sausumos operacijas.

Paskutiniai vienetai ir labai riboto laiko pasiūlymas! Masiškai lietuvių perkamos pripučiamos SUP lentos - atsparios smūgiams, braižymams, UV spinduliuotei, atlaiko ugnies poveikį ir net visureigį (Video, „FunWater“ SUP lenta)
3544 6

Super geros kainos

Paskutiniai vienetai

Labai populiarios tarp lietuvių

Išsamiau

Žiniasklaidoje sprendimas perduoti Su-25 Ukrainos kariuomenei buvo aiškinamas tuo, kad 2003 metais suformavus šalies ginkluotąsias pajėgas jų poreikis dingo, o nuo to laiko jie nebeeksploatuojami ir saugomi rezerve.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(27)
(0)
(27)

Komentarai ()