[ŽT] 6 Afrikos šalys nori inicijuoti derybas. Skelbiamas „Afrikos taikos planas Ukrainai“  ()

Šeši Afrikos šalių lyderiai planuoja apsilankyti Ukrainoje.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=591477343165348&set=pb.100069092624537.-2207520000.&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pietų Afrikos lyderis Cyril Ramaphosa įsitikinęs, kad Afrikos planas turėtų būti ilgalaikės taikos pagrindas. Jis bus pristatytas birželio pradžioje oficialaus vizito Ukrainoje metu.

Šešių Afrikos šalių lyderiai nori inicijuoti taikos derybas tarp Ukrainos ir Rusijos Federacijos, tačiau jose gali būti nenumatytos sąlygos okupantams pasitraukti iš Ukrainos teritorijos. Tai teigiama Pietų Afrikos prezidento Cyrilo Ramaphosos administracijos pranešime, gegužės 22 dieną praneša „Reuters“.

[EU+Kuponai] Net 100€ pigiau nei Lietuvoje Android planšetės, Raspberry Pi 3 mikrokompiuteriai ir belaidžiai siurbliai - ribotas kiekis (Video)
3609

Puikios kainos

Kuponai

Galioja iki 2023-06-30

1) „BMAX MaxPad i10 Pro“ - puikios galios ir kainos Android planšetė

2) „WuKong Pi H3“ - puikių savybių ir kainos Raspberry Pi 3 mikrokompiuteris

3) „ILIFE H75“ - super geros kainos belaidis dulkių siurblys

Išsamiau

Anot jo, „taikos derybos“ turėtų vykti net tuo atveju, jei Rusijos Federacijos kariai liktų savo užimtose pozicijose ir toliau laikytų okupuotas teritorijas.

 

„Pirma, tai susiję su karo veiksmų nutraukimu. Antra, tai yra ilgalaikės taikos pagrindas“, - sakė Ramaphosos spaudos sekretorius Vincentas Magwenya.

Šią temą propaguos šeši Afrikos šalių lyderiai, kurie jau birželio pradžioje su oficialiu vizitu planuoja apsilankyti Ukrainos teritorijoje.

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(4)
(35)
(-31)

Komentarai ()