5 moksliški galvosūkiai atsipalaidavimui: kurie iš šių teiginių apie sveikatą yra faktai, o kurie - mitai?  (2)

Net ir su šiuolaikine mokslo pažanga žmogaus kūno gerai nepažįstame. Internete dažnai kartojami mitai, susiję su sveikata, o kai kuria ligas patariama gydyti tikrų tikriausiais prietarais. O ar jūs galite atskirti mitus nuo faktų? Štai 5 teiginiai apie sveikatą, jums tereikia atskirti, kurie yra tiesa, o kurie - melas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Panašius galvosūkius siūlome jau ne vieną penktadienį. Praeitą savaitę klausėme, kurie iš įvairių faktų yra klaidingi. Šįkart užduotis yra panaši, tačiau visi faktai (ar mitai) yra susiję su žmogaus sveikata. Atsakymus surasite antrame straipsnio puslapyje.

1. Įmanoma mirti nuo sudaužytos širdies. Žmonės dažnai patiria širdies smūgius po artimųjų mirties ar kitokių asmeninių tragedijų.

2. Bėgimas ant bėgimo takelio yra sveikesnis nei bėgimas ant asfalto. Asfaltas yra kietas, o mūsų kūnas tam natūraliai nėra prisitaikęs. Bėgimo takelis yra šiek tiek minkštesnis, todėl keliai ir kiti sąnariai kenčia mažiau.

3. Negalima žadinti lunatikuojančių žmonių - tai gali juos pražudyti.

4. Išsišakoję plaukų galiukai turi būti nukerpami - šampūnas ar kondicionierius jų išgydyti negali.

5. Nudegimo skausmas gali būti malšinamas aliejumi ar net majonezu - šie maisto produktai drėkina ir vėsina nudegintą odą.

Atsakymus surasite antrame straipsnio puslapyje.

Pasidalinkite su draugais
(12)
(3)
(9)

Komentarai (2)