[Žinios trumpai] Fantastika - Rusijoje jau ruošiamas „geros valios gestas“ dėl Chersono: „Nelabai jis mums reikalingas”  (3)

Rusija tikriausiai ruošiasi neišvengiamam Chersono apleidimui.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos socialiniuose tinkluose buvo pradėti skelbti pranešimai, kuriuose skelbiama, kad Chersonas Rusijai nėra itin svarbus. Į tai „Facebook“ dėmesį atkreipė Ukrainos žurnalistas Ivanas Jakovina.

Ukrainiečiai jau sugriovė svarbiausius Chersono srities tiltus: taip buvo nutrauktas okupantų pasitraukimas. Vis daugiau ekspertų sako, kad rusams nepavyks išlaikyti miesto.

„Nepamirškime, kad Chersonas niekada nebuvo okupantų galutinis tikslas. Miestas buvo tik vienas iš Ukrainos, bent jau pakrantės, užėmimo taškų. Vis dėlto šie karo tikslai žlugo“, – rašoma internete.

 

„Pažiūrėkite, kokie įdomūs pokalbiai prasidėjo Rusijoje! Manau, dar vienas geros valios gestas yra arčiau nei mes manome", - sakė Jakovina.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(85)
(2)
(83)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (3)

Susijusios žymos: