[Žinios trumpai] Rusai jau bėga? Po Antonivkos tilto sunaikinimo pastebėtos į Krymą lekiančios technikos kolonos (Video)  (1)

Putino karo nusikaltėliai Chersono srityje pradėjo panikuoti po Ukrainos ginkluotųjų pajėgų juvelyrinio smūgio į Antonivkos tiltą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sprendžiant iš naujausių Rusijos kariuomenės veiksmų laikinai okupuotoje Chersono srities dalyje, ji atsižvelgė į Ukrainos pusės įspėjimus.

Laikinai užgrobtame Geničeske ryte suaktyvėjo rusų kariai, mieste judėjo technikos kolonos. Anksčiau tai nebuvo pastebėta.

Apie tai praneša vietos visuomenė. Vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas transporto priemonių judėjimas į Arabato neriją, kuri yra tiesioginis kelias į okupuotą Krymą, skelbia „Telegram“ kanalas Ukraina „365“.

Judėjimas prasidėjo naktį, o dieną buvo užfiksuota kelių dešimčių karinių automobilių kolona. Vietos gyventojai suskaičiavo 32 karinius automobilius.

 

Įsibrovėliai bandys nutiesti perėją į dešinįjį Chersono srities krantą, tačiau neturi šansų tokiu būdu perkelti įrangą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(114)
(0)
(114)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: