Rusai pradėjo dislokuoti naujausias oro gynybos sistemas „Buk-M2“ – į jas jau nusitaikė naujosios Ukrainos antiradarinės raketos (Video)  ()

Rusijos kariuomenės oro gynybos sistema „Buk-M2“ buvo pastebėta laikinai okupuotame Melitopolyje, Pietų Ukrainoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Gana retos priešlėktuvinės raketų sistemos „Buk-M2“ buvo pastebėtos Rusijos įsibrovėlių užgrobtame Melitopolio mieste ir paverstos logistikos centru. M2 yra naujausias šios sovietinės sistemos modernizavimas.

„Buk-M2“ aprūpinta 9S36 radaro stotimi, kuri yra skirta aptikti ir nustatyti žemo aukščio taikinius.

„Buk-M2“ Rusijos Federacijos kariuomenėje pradėta naudoti 2010-aisiais, o numatomas kiekis – apie 100 oro gynybos sistemų.

Atsižvelgiant į jų filmavimo vietą, tikėtina, kad šie kompleksai skirti kovoti prieš itin mažame aukštyje skriejančius Ukrainos karinių oro pajėgų atakos lėktuvus. Ir taip pat galbūt bergždžias bandymas perimti HIMARS sistemų GMLRS raketas, remiantis tuo, kad „Buk-M“ reakcijos laikas yra greitesnis, palyginti su kitomis Rusijos oro gynybos sistemomis.

 

 

Tuo pačiu metu tokie objektai kaip „Buk-M2“ yra kaip tik tinkamas taikinys priešradarinėms raketoms, kurias Ukraina ketina gauti kitame karinės pagalbos pakete iš JAV. Remiantis turima informacija, ši antiradarinė raketa yra specialus GMLRS atnaujinimas, kurį tik JAV kariuomenei kuria korporacija „Northrop Grumman“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(68)
(6)
(62)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()