Dar vienas galingas smūgis Maskvai: JAV ruošiamas įstatymas, kuris užblokuos Rusijos naftos pardavimą Kinijai  ()

Pagrindinė Rusijos Federacijos sąjungininkė Kinija netrukus gali prarasti pigią rusišką naftą, kuri Vakaruose nebėra paklausi.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šalis agresorė ir toliau skęsta savo naftoje, kurios niekas nenori pirkti. Vienas iš nedaugelio likusių klientų – Kinija – gali netekti galimybės įsigyti „toksiškų“ energijos išteklių iš Rusijos Federacijos.

JAV Senatas rengia įstatymo projektą, skirtą nutraukti Rusijos naftos srautą į Kiniją, kuris pirmą kartą istorijoje viršijo tiekimą Europos rinkai. Pastaraisiais mėnesiais Rusijos Federacija tiesiogine to žodžio prasme pradėjo pilti pigią naftą į KLR.

JAV ketina atimti iš Rusijos Federacijos galimybę parduoti žaliavas.

„Bloomberg“ teigimu, įstatymo projektą inicijavo trys respublikonai, vadovaujami Marco Rubio. Jie pažymi, kad pirkdama žaliavas iš Rusijos Federacijos Kinija remia Kremlių ir remia kruviną karą Ukrainoje.

 

Pasak senatoriaus Rubio, į sankcijų sąrašą bus įtrauktos įmonės, kurios draudžia ir registruoja bet kokius tanklaivius, gabenančius naftos produktus ar suskystintas gamtines dujas iš Rusijos į Kiniją.

Gali išnykti pagrindinė Maskvos spraga apeiti Vakarų sankcijas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(59)
(2)
(57)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()