[Žinios trumpai] Ekspertas prognozuoja „dideles muštynes“ pietų Ukrainoje – rusai permeta didžiules jėgas, juda tankų daliniai ir desantas  ()

Sergejus Kuzanas įsitikinęs, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos žino apie priešo planus ir taip pat ruošiasi.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos kariai bando suburti paskutines pajėgias pajėgas, kad perimtų iniciatyvą pietų Ukrainoje.

Tai radijo NV eteryje pasakojo karo ekspertas Sergejus Kuzanas.

„Visuose pietuose, manau, dar matysime Rusijos puolimo bandymus, nes perkeliami dideli desantininkų vienetai. Kažkur apie 14 BTG (bataliono taktinė grupė – red.), tai yra 8,5 tūkstančio desantininkų ir bus padidinta iki 10-11 tūkst. Tai rodo, kad rusai bandys pakreipti eigą pietuose apskritai. Kalbame apie Zaporižią ir Mykolajivo kryptį“, – sakė jis.

„Mūsų dar laukia dideli mūšiai, tačiau mūsų vadovybė žino apie šiuos priešo planus, o Ukrainos ginkluotosios pajėgos ruošiasi priimti priešą. Be to, Zaporižios kryptimi priešas dislokuoja papildomus tankų dalinius, nes šiaurėje rusai mato, kad kitaip praras iniciatyvą“, – pridūrė ekspertas.

 

Kuzanas įsitikinęs, kad situacija artimiausiu metu išsispręs: „Kadangi daugiau nei vienam tokiam „šuoliui“ rusai šiuo metu neturi jėgų“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(46)
(3)
(43)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: