[Žinios trumpai] Pulkininkas papasakojo, kaip Ukraina galėtų gudriai apsiginti nuo naujos Rusijos agresijos  ()

Ukraina nugalės Rusijos Federaciją, kai jos pajėgos pasieks 1991 metų sienas, pažymėjo karo ekspertas.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=377179427928475&set=pb.100069092624537.-2207520000..&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukraina, norėdama apsiginti nuo naujos Rusijos Federacijos agresijos, turi laimėti karą ir užtikrinti, kad prie Rusijos sienos būtų dislokuotas Jungtinių Tautų taikos palaikymo kontingentas.

Ukraina nugalės Rusiją, kai pasieks savo 1991 metų sienas, sakė karo ekspertas, atsargos pulkininkas Olegas Ždanovas.

„Mūsų pergalė atrodys kaip sugrįžimas prie 1991 metų sienų. Apšaudymo tęsinys šiuo atveju gali būti sprendžiamas keliais būdais – pirma, mes pradėsime reaguoti, o pasienio zonoje bus dvikovos...“, – pasakė jis.

Anot jo, jei Ukrainos kariai įžengs prie valstybės sienų, Kyjivas nedelsdamas kreipsis į JT „prašydamas pateikti mums, pavyzdžiui, taikos palaikymo kontingentą ir JT taikos palaikymo operaciją Ukrainos teritorijoje, vadinamą kariaujančių šalių atskyrimu“.

Už mažiausią kainą per 365d. įspūdingas PC! CPU kaip „MacBook Pro“, 2K ekranas ir 16GB DDR4 RAM (Video, „CHUWI CoreBook X“)
2838

Mažiausia kaina per 365d.

Galioja iki 2022-08-08

Iš Čekijos

Puikus kainos ir kokybės santykis

Išsamiau

„Yra tokio pobūdžio operacija. Ji jau sėkmingai vykdoma... greitai sukaks 50 metų, šiaurės Kipre (1974 m. Turkija įsiveržė į Kiprą, buvo užgrobta dalis šalies šiaurės – red.). Kai prie mūsų sienos bus JT taikos palaikymo pajėgos Rusija nebegalės prieštarauti, ... įvesti... veto“, – mano O. Ždanovas.

Pulkininkas mano, kad Rusijos Federacija gali būti nušalinta nuo balsavimo šiuo klausimu.

„O kai prie mūsų valstybės sienos stovės JT kareivis, paaiškės, kad Rusija šaudo į JT karius. Atitinkamai tai gali užtraukti... sankcijas... iki jos pašalinimo iš Jungtinių Tautų organizacijos. Na, arba tada turėsime paleisti JT, jei ji negalės vykdyti savo funkcinių pareigų, kurios, beje, yra išdėstytos chartijoje“, – pridūrė ekspertas.

 

2014 metais Rusijos Federacija užgrobė Ukrainos Krymą ir įsiveržė į dalį Donbaso. Rytų Ukrainoje Rusijos valdžia rėmė kovotojus, sukūrusius vadinamąsias „DLR“ ir „LLR“. Donbase vyko mūšiai tarp Ukrainos karių ir Rusijos Federacijos rėmėjų.

Ukrainos pusė norėjo, kad į Donbasą būtų atsiųsta JT taikos palaikymo misija, tačiau ši iniciatyva taip ir nebuvo įgyvendinta.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(8)
(1)
(7)

Komentarai ()

Susijusios žymos: