[Žinios trumpai] „Jei atvirai, tai yra niekšai, grynai niekšai – kiekvienas iš šitų bjaurybių žinojo, kur eina“: buvęs „Azovo“ vadas apie sučiuptus Rusijos belaisvius  ()

Buvęs „Azovo“ vadas Maksimas Žorinas, pabendravęs su paimtais rašistais, padarė išvadą, kad tai „grynai niekšai“.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=377497564563328&set=pb.100069092624537.-2207520000..&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai jis nurodė komentare NV.

„Jei atvirai, tai yra niekšai, grynai niekšai. Aš, ypač, bendrauju su jais, su visais, kuriuos paimame į nelaisvę, bet net negaliu klausytis, kaip jie teisinasi, ką čia daro, nes iš tikrųjų mes viską matome. Tikrai žinau, kad kiekvienas iš šių bjaurybių žinojo, kur eina. Jie tyčia šaudo, tyčia žudo ukrainiečius“, – sakė M. Žorinas.

Lietuvos pirkėjai rekomenduoja: net 2-3 kartus pigiau masiškai perkamas kampinis šlifuoklis - „pristatė prie pat namų durų. Dirba idealiai. Puikus daiktas“ (Video, „Drillpro F38309“)
2386 2

Nuostabi kaina

Net 2-3 kartus pigiau nei analogai

Iš Čekijos

Išsamiau

Jis aiškino, kad svarbu pasirūpinti rusų kaliniais, nes jie suformuos mainų fondą – tai leis Ukrainos gynėjams, kurie dabar yra Kremliaus belaisviai, grįžti namo.

 

„O DLR žmonės apskritai yra šiukšlės, kurios visiškai niekam neįdomios, nėra įtraukiamos į jokius sąrašus. Todėl kai paimame belaisvius ir tada sužinome, kad jie yra DLR žmonės, dėl to net šiek tiek susierziname“, – pridūrė buvęs „Azovo“ pulko vadas.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(38)
(0)
(38)

Komentarai ()

Susijusios žymos: