[Žinios trumpai] Įvardintas galimas Putino įpėdinis: „Svarbu, kad jis daro viską atvirai - kai jam užduoda sudėtingus klausimus, jis į juos atsako“  ()

Michailas Šeitelmanas išsakė netikėtą nuomonę apie tai, kas artimiausiu metu galėtų tapti kitu Rusijos prezidentu.© Kremlin.ru (CC BY 4.0)| https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos ir Izraelio politikos strategas Michailas Šeitelmanas mano, kad po dar vieno karinio pralaimėjimo Ukrainoje, Putinas, labai tikėtina, bus pašalintas iš Rusijos Federacijos prezidento posto. „Pasitikėjimo kreditas juo elite (ne tarp žmonių, o būtent elite) krenta su didžiule ​​jėga. Alla Pugačiova sudavė jam dar vieną smūgį. Ji yra elitinė dainininkė“, – sakė Šeitelmanas.

„Anksčiau kalbėjau apie skirtingus žmones, kurie galėtų vadovauti Rusijos Federacijai: ir Patruševo sūnų, ir Kirijenką (priklausomai nuo to, kuri grupė laimės). Tačiau praėjusią savaitę man staiga pasirodė, kad tai gali būti Putino šefas ponas Prigožinas“, – netikėtai pasakė Šeitelmanas.

Ypatingi „Super September“ išpardavimo pasiūlymai! Su kuponais net iki 300€ pigiau nei Lietuvoje unikalus „Roborock S7 Pro Ultra“ robotas, „Proscenic P11“ grindis plaunantis belaidis siurblys ir „FIIDO D11“ el. dviratis (Video)
3414

„Super September“ išpardavimas

Specialūs kuponai

Viskas iš EU

Iki 2 metų garantija

Galioja iki 2022-09-30

1) „Roborock S7 Pro Ultra“ - 300€ pigiau nei Lietuvoje robotas namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį!

2) „Proscenic P11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje belaidis siurblys su grindų plovimo funkcija

3) „FIIDO D11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje ypatingai išvaizdus, sulankstomas el. dviratis

Išsamiau

Šeitelmanas paaiškino savo požiūrį: „Svarbu, kad jis (Prigožinas – red.) viską daro atvirai, sako genialias kalbas, kurios pasiekia kiekvieno širdį, nesislapsto. Kaip matote, jis specialiai visa tai filmuoja ir parodo, o kai užduoda sunkius klausimus, jis į juos atsako. Jis sako: „O ko tu norėjai? Ar tavo vaikų, ar kalinių“.  Anksčiau „Putino virėjas“ nebūtų pakėlęs galvos ir nebūtų pravėręs burnos, o dabar viską sako tiesiai. Manau, kad jis gali pasiruošti Rusijos Federacijos diktatoriaus vaidmeniui.“

 

Prigožinas taip aiškino, kodėl karui Ukrainoje mobilizuojami kaliniai. Šeitelmanas mano, kad griežtas Prigožino tonas ir asmenybė rusams labai patiks - jis atrodo, kaip nelinkęs nusileisti.

(7)
(16)
(-9)

Komentarai ()

Susijusios žymos: