[Žinios trumpai] Medvedevas skelbia apie atkuriamą „istorinį teisingumą“ ir negrįžtamą geopolitinę transformaciją  (1)

Savo „Telegram“ kanale Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas nusprendė pasisakyti apie vadinamuosius „referendumus“ dėl Donbaso ir kitų okupuotų Ukrainos regionų prijungimo prie Rusijos.© Kremlin.ru (CC BY 4.0)| https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Anot Medvedevo, Ukrainos regionų aneksija yra labai svarbi, nes atkuria kažkokį „istorinį teisingumą“. „Jie visiškai pakeičia Rusijos vystymosi vektorių dešimtmečiams. Ir ne tik mūsų šalies. Nes juos įvykdžius ir naujoms teritorijoms tapus Rusijos dalimi, geopolitinė transformacija pasaulyje taps negrįžtama“, – rašė D. Medvedevas.

Masiškai perkama karšto oro gruzdintuvė, apie kurią lietuviai sako - „vištiena išorėje traški, o viduje sultinga. Idealus daiktas“ (Video, „BlitzHome BH-AF2“ atsiliepimai)
4089 2 2

Labai gera kaina

Galioja iki 2022-09-28

Iš Čekijos

Super funkcionali

5L talpos ir su APP

Masiškai perkama ir puikiai vertinama pirkėjų

Išsamiau

Jis pareiškė, kad tuomet pseudorespublikų puolimas būtų laikomas Rusijos puolimu. Tai leis valdžiai visas jėgas panaudoti „savigynai“. Medvedevas teigė, kad tai apima visas priemones - įskaitant ir strateginį (ne tik taktinį) branduolinį ginklą.

 

Tai neabejotinai yra priežastis, kodėl Rusija skuba rengti neteisėtus referendumus. Tai - savotiška žinia rusams, leidžianti pateisinti didesnį išteklių naudojimą, didesnius nuostolius, dar didesnį žiaurumą prieš dar visai neseniai broliška vadinta Ukrainą.

(8)
(26)
(-18)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: