[Žinios trumpai] JAV senatorius skelbia audringą kalbą: „atėjo laikas kerštui - padarykime tai, ką rusai darė Vietname“  (1)

Pasak JAV Kongreso senatoriaus, respublikono Jimo Rischo, jis pats palaiko Ukrainos aprūpinimą vakarietiško modelio naikintuvais, tačiau šiam žingsniui vis dar nėra daugumos Kongreso narių pritarimo.


F-16
F-16
© Master Sgt. Andy Dunaway | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:F-16_June_2008.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

J. Rischas tai teigė interviu „Europos Pravda" metu Halifakso saugumo forumo (Kanada), kur atvyko vadovauti Amerikos kongreso delegacijai, kuluaruose.

Jis pažymėjo, kad oro kontrolė yra būtina, jog Ukraina laimėtų karą.

„Tikriausiai atstovauju ryžtingiausiai grupei (JAV Kongrese). Visų pirma manau, kad svarbu duoti Ukrainai naikintuvus ir apmokyti jų pilotus. Kai kurie žmonės sako: „O ne, tai paaštrins situaciją". Bet klausykite, kai mes kariavome Vietname ir Korėjoje, rusai mūsų priešams tiekė ir lėktuvus, ir pilotus! Atėjo laikas JAV atsilyginti. Esu visiškai pasiruošęs balsuoti už tokį žingsnį. Esu susitikęs su ukrainiečių pilotais ir tikiu, kad jie gali pasinaudoti F-16. Taip, reikia šiek tiek pasitreniruoti, bet didelių problemų nėra", – pažymėjo Jimas Rischas.

„Black Friday“ dar didesnės nuolaidos! Net iki 500€ pigiau nei Lietuvoje pažangiausi robotai, el. dviračiai su baterijomis dovanų ir puiki garso įranga (Kuponai, Video)
2036 1

Geekbuying „Black Friday“ išpardavimas!

Specialūs pasiūlymai su kuponais

Iš Europos sandėlių

1) „Tronsmart Force X“ - 60W super gera garso kolonėlė, rekomenduojama technologijos.lt

2) „Roborock S7 Pro Ultra“ - 2022-ųjų robotas namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį!

3) „ENGWE ENGINE Pro“ - el. dviratis +  papildoma 13Ah/16Ah baterija dovanų!

4) „Eleglide Citycrosser“ - miesto el. dviratis

Išsamiau

Kartu jis pripažino, jog tokiam sprendimui, kaip ir „Patriot" kompleksų aprūpinimui, daugumos Kongrese pritarimo nėra.

 

„Todėl artimiausiu metu patariu imtis kito žingsnio – pateikti daugiau NASAMS. Šios sistemos pasirodė esančios veiksmingos, „uždarant" dangų. Turint jų pakankamai, bus galima iš esmės kontroliuoti oro erdvę nenaudojant naikintuvų. Naudokitės NASAMS, o be to, „Stinger", kurie jau gana gerai pasiteisino kaip pagalbinė priemonė „uždarant" dangų“, – pažymėjo Jimas Rischas.

 

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(224)
(2)
(222)

Komentarai (1)