[Žinios trumpai] Ukrainos saugumo pareigūnai agentai apsupo ir įsiveržė į seniausią Kyjivo cerkvę - gali būti pavojinga Rusijos irštva  ()

Kyjivo Pačerska Lavra (Києво-Печерська лавра)- tai įspūdingas ukrainietiško baroko statinys, užbaigtas 1051 metais, ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Ir svarbi Rytų ortodoksų šventovė. Ir, galbūt, slapta Rusijos būstinė Ukrainos sostinėje.


Kujivo Pačerska Lavra
Kujivo Pačerska Lavra
© Falin (CC BY 4.0)| https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vladimiro Putino režimo ryšys su bažnyčia yra akivaizdus. Sentikių šventikai Rusijoje šventina ginklus ir laimina „specialiąją karinę operaciją“ Ukrainoje. Religiniai motyvai buvo keliami ir kaip karo tikslas - rusai yra tikinami, kad jie kovoja prieš patį šėtoną ir jo agentus Kyjive. Rusijos Ortodoksų Bažnyčia, dar žinoma kaip Maskvos Patriarchatas, yra ideali organizacija informacijai užsienyje rinkti. Jos veikla atidžiai stebima visur - nuo Rusijos kaimynių, iki Norvegijos ir Vokietijos. Ypač dėl to, kad Patriarchas Kirilas visa širdimi aktyviai palaiko Putino veiksmus Ukrainoje.

Super gerų kainų ir kokybės žaidimų pulteliai PlayStation konsolėms ir PC + el. paspirtukai
1474

Super geros kainos!

1) Žaidimų pulteliai - puikios kainos, visi reikiami mygtukai, Touchpad'as, Dual Shock, 3.5mm, mikrofonas ir garsiakalbiai, tinka PS4, PS4 Pro, PS4 Slim, PS3 ir kompiuteriams, baterijos užtenka 8-10val.

2) „EYU E9SM“ el. paspirtukas - 200W, iki 25km/h, 29V 4.8Ah, iki 12km, kieti 8 ir 6,5 colių ratai, atlaiko iki 150kg, sulankstomas, reguliuojamas vairo aukštis, IP54 ir kt.

Išsamiau

Kyjivo Pačerska Lavra iš dalies yra valdoma Ukrainos Ortodoksų bažnyčios, kuri priklauso Maskvos Patriarchatui. Tiesa, didelių įtarimų bažnyčia Kyjive anksčiau nekėlė. Vietiniai šventikai invazijos pradžioje kvietė Kyjivo gyventojus glaustis šventovėse, nes tiki, kad rusai jų nebombarduos.

Tačiau lapkričio 22 dieną buvo pranešta, kad Ukrainos saugumo pareigūnai apsupo Kyjivo Pačerska Lavra cerkvę ir vykdo priešžvalgybinę operaciją. Galima suprasti, kad medžiojami Rusijai tarnaujantys šnipai. Operacijos rezultatai nebuvo paskelbti, bet žiniasklaida teigė, kad buvo ieškoma ginklų ir asmenų, priklausančių sabotažo ir žvalgybos grupėms.

 

Neabejojama, kad Ukrainoje veikia platus Rusijos šnipų tinklas, padedantis nustatyti taikinius raketų atakoms ir pranešantis jų rezultatus.

(43)
(0)
(43)

Komentarai ()

Susijusios žymos: