Tikslumas – 100 %: žiniasklaida užfiksavo pirmąjį Turkijos superginklo TRLG-230 panaudojimą Ukrainoje (Video)  (2)

Ukrainos ginkluotosios pajėgos pradėjo sėkmingai panaudoti turkų TRLG-230 MLRS prieš užpuolikus: pasirodė pirmieji šūviai su turkiška reaktyvine sistema.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Internete pasirodė vaizdai, kuriuose galima pamatyti veikiantį TRLG-230 MLRS. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, tai pirmieji kadrai su Turkijos reaktyvine sistema.

Yra žinoma, kad Turkija jau pristatė raketas TRLG-230 ir „Bayraktar TB2“ į Kijevą, praneša „Ukraina 365“. Šaltinis praneša, kad Turkijos pusė MLRS sviedinius Ukrainai perdavė vasarą. Korpusus gamino „Roketsan“. MLRS TRLG-230 skirtas sunaikinti antžeminius taikinius.

Mažiausia kaina šiais metais! Lietuvių sukurta „NordVPN“ paslauga net su iki 68% nuolaida - dabar gausite dar daugiau funkcijų (Video)
3886 4 5

Tiesiog nerealiai gera proga gauti lietuvių sukurtą produktą už mažiausią kainą 2022-ais metais! Ir dabar dar priedo gausite visiškai naujas ir puikias galimybes atveriančias funkcijas.

Išsamiau

Šūvio nuotolis yra nuo 20 iki 70 km. Sistema taip pat turi pusiau aktyvų nukreipimą į taikinį dėl atspindėtos spinduliuotės. Apšvietimui galima naudoti ir „Bayraktar TB2“ droną, ir antžeminio taikinio žymeklį. Iš pradžių raketa naudoja palydovinį ryšį, o vėliau jai „vadovauja“ „Bayraktar TB2“. Tikslinis pataikymo tikslumas yra beveik 100 %.

 

 

TRLG-230 sviedinius galima iššauti naudojant „Roketsan“ MCL arba panašias platformas, turinčias suderinamą sąsają.

Nėra žinoma, kiek tokių įrenginių Ukraina gavo iš Turkijos.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(172)
(2)
(170)

Komentarai (2)