[Žinios trumpai] „Z‑kanalai“ panikuoja: Kremlius ruošiasi fronto žlugimui, Rusijos kariuomenė ruošiasi bėgti  ()

„Paprastai tokie masiniai išpuoliai įvyksta prieš pradedant „geros valios gestus“, kad publika turėtų kuo pamaloninti save didelio nusiminimo fone“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Lapkričio 23 d., surengęs naują masinę raketų ataką prieš Ukrainos energetikos sektorių, Kremlius galimai bando nukreipti rusų dėmesį nuo naujo „geros valios gesto“.

Tokia hipotezė aktyviai plinta Rusijos propagandiniuose „Z‑kanaluose“, palaikančiuose „specialiąją operaciją“. Apie tai rašė „Telegram“ kanalas „Brief“.

Super pasiūlymai! Akumuliatoriniai pjūklai su 2 baterijomis vos už 32€ - labai ribotas kiekis
2453

Super geros kainos!

Galioja iki 2022-11-30

Iš Vokietijos

Išsamiau

„Paprastai tokie masiniai išpuoliai įvyksta prieš pradedant „geros valios gestus“, kad publika turėtų kuo pamaloninti save didelio nusiminimo fone“, – rašo šaltinis.

Jo nuomone, Rusija planuoja dar vieną „geros valios gestą“ Ukrainos pietuose ir rytuose. Sklando gandai apie planuojamą Rusijos kariuomenės pabėgimą iš Enerhodaro ir Zaporižios atominės elektrinės teritorijos. Be to, kaip tikina išteklius, įsibrovėliai gali pasitraukti iš Luhansko srities dalies.

 
 
 

 

Ši informacija nėra patvirtinta. Kariuomenė nefiksuoja RF ginkluotųjų pajėgų pasirengimo išvykti iš Energodaro ir Luhansko srities, priešingai – ten stiprinamas okupacinis kontingentas.

Tačiau versija egzistuoja. Paskutinį kartą Rusijos Federacija masiškai atakavo Ukrainą raketomis, prieš pabėgdama iš Chersono.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(78)
(4)
(74)

Komentarai ()

Susijusios žymos: