[Žinios trumpai] Rusijos košmaras prie Belgorodo: skelbiami įspūdingi vaizdai  (1)

Ukrainos kariai bazėje netoli Belgorodo nufilmavo šimtus sunaikintų ir apgadintų Rusijos karinių mašinų.© Ekrano nuotrauka

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Karinės technikos sąvartynas užfiksuotas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų dronu, skelbia Censor.NET. Jei tai tiesa, tai yra blogos naujienos Rusijai - Ukrainos dronai labai lengvai skraido Rusijos danguje ir filmuoja karinius objektus.

Jie jau Lietuvoje! Įsigykite rinką drebinančius „Redroad V17“ belaidžius ir „Redroad G10“ robotus dulkių siurblius - tiesiog išskirtiniai techniniai sprendimai (Video)
1594

Išskirtinis „Redroad V17“ belaidis dulkių siurblys sulaukė didžiulio dėmesio. Ir ypatingai dėl pažangiausių technologijų už stebėtinai gerą kainą. Visoje Europoje, JAV ir Azijos šalyse populiarėjanti kompanija pristato ir naujausią „Redroad G10“ robotą. Ir visus šiuos įrenginius jau galite įsigyti Lietuvoje.

Išsamiau

Karinė technika kaupiama, tikriausiai, planuojant jos remontą arba ardymą. Kai kurios iš šių mašinų, tikėtina, grįš į frontą. Kitos taps atsarginių detalių donorais.

Atvirųjų šaltinių žvalgybos grupės „Oryx“ duomenimis, Rusija neteko jau daugiau nei 8 tūkstančių karinės technikos vienetų. Tai - duomenys tik iš viešai skelbtų nuotraukų ir vaizdo įrašų. Tikrasis skaičius neabejotinai yra daug didesnis.

(117)
(2)
(115)

Komentarai (1)