Nukrito rėkdama iš skausmo: skelbiamas pats geriausias Rusijos propagandistės reportažas ir video, kas buvo toliau (Video)  (3)

Rusijos propagandistė Anastasija Jeluskova nufilmavo savo sužalojimo momentą netoli Soledaro.© Украина 365 | https://t.me/Ukraine_365News/44791

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sausio 21 dieną tapo žinoma, kad Rusijos propagandistė Anastasija Jeluskova buvo sunkiai sužeista, spėjama, Soledare. Putino propagandistė nufilmavo savo pačios sužalojimo momentą.

„Telegram“ kanale „Ukraina 365“ publikuotame vaizdo įraše matyti, kaip slepiasi okupantų žiniasklaidos atstovė. Ji praneša, kad netoliese vyksta susišaudymas.

Kitą akimirką pasigirsta triukšmas ir mergina numeta kamerą, krisdama ir rėkdama iš skausmo.

Pasaulinė premjera! Fantastiškų technologijų „Xiaomi“ ekosistemos belaidis siurblys, kuris sutvarko bet kokią betvarkę - ribotas kiekis (Video, „Roborock Dyad Pro“, palyginimas su „Roborock Dyad“)
5762 4

Specialus premjeros pasiūlymas

Galioja tik iki 2023-01-19

Ribotas kiekis

Iš Lenkijos

Išsamiau

Kadre galite pamatyti vyrą, tikriausiai „vagnerietį“, pasilenkusį prie sužeistos propagandistės. Rusijos žiniasklaida teigia, kad Jeluskova prie Donecko geležinkelio stoties (3 km nuo Soledaro miesto – Red.) patyrė sužalojimus nuo skeveldrų, taip pat jai lūžo šlaunikaulis.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(548)
(8)
(539)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: