Šeitelmanas skelbia, kad yra vienintelis žmogus, „kuris jau seniai galėjo nuversti Putiną“ (video)  ()

Politikos konsultantas Michailas Šeitelmanas įvardijo garsaus ruso, kuris panorėjęs galėtų pakeisti Kremliaus vadovą, vardą.


V. Putinas
V. Putinas
© Kremlin.ru, CC BY 3.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Celebrating_Victory_Day_and_the_70th_anniversary_of_Sevastopol%E2%80%99s_liberation_(2493-19).jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos rašytojas užsiminė, kad jei kas galėtų perimti valdžią Rusijoje, tai būtų Nikolajus Patruševas. Būtent jis dažnai vadinamas galimu V. Putino įpėdiniu, tačiau kol kas šis žmogus nebandė nuversti Kremliaus galvos ir užimti jo vietą.

Michailas Šeitelmanas mano, kad N. Patruševas tiesiog nenori pats tapti Rusijos Federacijos prezidentu, o gali suteikti tokią galimybę savo sūnui.

Michailo Šeitelmano interviu  „24 kanalui" galima pažiūrėti „YouTube".

Super rinkinukas! Net iki 170€ pigiau nei Lietuvoje „Lenovo“ planšetės, „POCO X4 GT 5G“ ir „Xiaomi 12T“ telefonai (Kuponai, Video)
7044 9

Puikios kainos

Kuponai

Galioja iki 2023-02-28

1) „Lenovo Xiaoxin Pad“/„Lenovo Tablet P11“ - puiki kokybė už super kainą

2) „POCO X4 GT 5G“ - super geros kainos ir kokybės išmanusis telefonas

3) „Xiaomi 12T“ - flagmanas už vidutinioko kainą

Išsamiau

Politikos strategas aiškino, kad Rusijos oligarchai pastaruoju metu prarado galią ir dabar neturi jokios įtakos bandydami nušalinti V. Putiną ar surasti jam tinkamą pakaitalą.

„Asmeniškai N. Patruševas iš principo jau seniai galėjo nuversti V. Putiną, bet akivaizdu, kad jis arba nenori, arba, greičiausiai, negali. Taip, jis nėra FSB vadovas, gerai, bet de facto jis yra FSB kuratorius. Jei jam priklausytų bent visas FSB, greičiausiai jis galėtų padaryti tokį perversmą", – sakė Michailas Šeitelmanas.

 

Tada politikos strategas pridūrė: „Jis pats to daryti nenori. Jam 70 metų, o jei būtų siekęs pakeisti V. Putiną, galbūt būtų jį pavadavęs anksčiau. Nori įsodinti sūnų, kaip visi sako. Jis su baisia ​​jėga reklamuoja jį Rusijos žiniasklaidoje, ir aišku, kad vyksta tam tikra konfrontacija: vienuose kanaluose tai rodoma nuolat, o kituose – niekada".

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(12)
(18)
(-6)

Komentarai ()

Susijusios žymos: