Rusijoje skelbiama, kad JT ištiko krizė: „Pasaulis priartėjo prie Trečiojo pasaulinio karo“ (video)  (2)

Rusijos Federacijos karinės pramonės komisijos pirmininko pavaduotojo Dmitrijaus Medvedevo teigimu, JT ištiko krizė.


D.Medvedevas ir V. Putinas
D.Medvedevas ir V. Putinas
© Kremlin.ru, CC BY 3.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Vladimir_Putin_11_March_2008-1.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasaulis priartėjo prie Trečiojo pasaulinio karo grėsmės, nes JAV ruošė agresiją prieš Rusijos Federaciją. Tai pareiškė Rusijos Federacijos karinės pramonės komisijos pirmininko pirmasis pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas, praneša TASS.

Politiko teigimu, partija „Vieningoji Rusija" turėtų paaiškinti pasaulio bendruomenei, kad Ukrainoje prasidėjęs karas esą buvo „priverstinė ir kraštutinė priemonė – atsakas į JAV ir jų sąjungininkų ruošiamą agresiją".

[PAPILDYMAS!] NR.1 pasaulyje kompanijos ir net 5.7K raiškos „Insta360 ONE X2“ veiksmo kamera bei super galimybių 1080P WiFi kamera tik 14,39€ (Video)
5994

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

1) „Insta360 ONE X2“ veiksmo kamera

2) Išmanioji 1080P WiFi kamera su spalvotu naktiniu filmavimu, APP ir kt. tik 14,39€

Išsamiau

Jis taip pat pareiškė, kad tarptautinės diplomatinės organizacijos, tokios kaip JT, išgyvena krizę, o Rusijos Federacijos veiklos priešininkai vykdo antirusiškas iniciatyvas ir ieško tam rėmėjų. Anot jo, Kremliaus oponentai pasaulinėje arenoje griebiasi ekonominio „politinio elito spaudimo, šantažo ir papirkinėjimo".

Sausio 22 d., D. Medvedevas pakomentavo „Rammstein-8" rezultatus. Jo vardu palaikomame kanale „Telegram" pasirodė įrašas apie sunkiosios ginkluotės tiekimą Ukrainai, o tai neva reiškia, kad oponentai „bandys mus alinti neribotą laiką".

 

D. Medvedevas pažymėjo, kad Ukrainoje yra pakankamai ginklų, kurie ateityje bus papildyti naujais.

Rusijos Federacijos karinės komisijos pirmininko pavaduotojas, matyt, tikisi to, kad iki tam tikro laiko susiformuos naujas JAV ir jų sąjungininkėms besipriešinančių šalių karinis aljansas. Ateityje JAV „pagaliau apleis senąją Europą ir nelaimingų ukrainiečių likučius", o „pusiausvyra" vėl ateis į pasaulį.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(4)
(36)
(-32)

Komentarai (2)