Lietuvoje turėtų keistis elektros kainos: skelbiamas Energetikos ministerijos pranešimas  ()

Reaguodami į elektros kainos biržoje pokyčius, sausio mėnesį visi nepriklausomi tiekėjai rekordiškai sumažino siūlomų planų su fiksuota elektros energijos kaina 1 kWh kainas, rodo Lietuvos energetikos agentūros analizė.© AlexanderStein | https://pixabay.com/photos/electricity-save-electricity-7600360/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Energetikos ministras Dainius Kreivys teigia, jog tai rodo, kad rinkos dėsniai veikia net ir taikant valstybės kompensacijas visiems elektros energijos vartotojams, bei tikisi, jog kainų dinamika naujuose nepriklausomų elektros tiekėjų pasiūlymuose bus intensyvesnė. 

„Dujų kainos kritimas, atsinaujinančios energetikos gamybai palankūs orai bei atsinaujinančios energetikos plėtra leidžia tikėtis, kad tokių elektros kainų šuolių biržoje, kokius matėme pernai, šiemet nebematysime. Tai taip pat leidžia tikėtis, jog nepriklausomi tiekėjai iš naujo įvertins rinkos aplinkybes ir sumažėjusias rizikas, ir raginu juos aktyviau atnaujinti siūlomus planus klientams, taip didinant konkurenciją rinkoje ir naudą vartotojams“, - sako ministras.  

Kaip naudotis „Roidmi EVA“? „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos šedevras sugeba tai, apie ką ne visi ir žino (Video)
3991 1 1

Robotų dulkių siurblių technologijų pažanga leidžia lengviau išvalyti namų grindis. Tačiau rinkoje yra daug robotų dulkių siurblių tipų, todėl svarbu žinoti, kaip nusipirkti tinkamą modelį.

Išsamiau

Šiuo metu nepriklausomą elektros tiekėją yra pasirinkę 70 proc. visų buitinių vartotojų. Energetikos ministerija primena, jog visi elektros vartotojai gali bet kuriuo metu peržiūrėti sutarties nutraukimo sąlygas ir keisti pasirinktą elektros tiekėją. 

 

Ministerija taip pat primena, jog Seimui priėmus Energetikos ir Elektros energetikos įstatymų pataisas ir sumažinus garantinio elektrinio tiekimo koeficientą 1,25 iki 1,15, sumažinta garantinio tiekimo kaina buitiniams vartotojams

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(8)
(5)
(3)

Komentarai ()