LG pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl energijos efektyvumo testavimo produktuose  (0)

Viena iš pasaulinių lyderių ir mobiliųjų komunikacijų technologijų novatorė „LG Electronics“ (LG) kartu su trimis didžiausiomis pasaulinėmis sertifikavimo institucijomis pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri skatins patikimų energijos efektyvumo testavimo metodų vartotojiškoje elektronikoje ir buitinėje technikoje naudojimą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šia sutartimi LG pabrėžia savo įsipareigojimus gaminti energiją taupančius produktus.  Trys sertifikavimo institucijos – „Underwriters Laboratories“, „Intertek“ ir „CSA International“ – testuos LG produktus, tikrins, ar jie atitinka aukščiausius energijos efektyvumo standartus bei nustatytus valstybinius reglamentus.

„Gamindama kokybiškus produktus, kurių energijos efektyvumas bus patvirtintas nepriklausomo audito metu, LG sieks tapti pirmaujančia tarptautine gamintoja, skatinančia energijos vartojimo efektyvumą rinkoje. Bendradarbiavimo sutartis – tai dar vienas LG požiūrio į atsakingą energijos naudojimo valdymą pavyzdys. Oficialūs testų rezultatai suteiks mūsų produktams patikimumo, sustiprins LG lyderio pozicijas vartotojiškos elektronikos ir buitinės technikos rinkoje“, - sako Yong Nam, „LG Electronics“ viceprezidentas ir vykdomasis direktorius.

Pateikdama savo produktus testuoti trims tarptautinėms sertifikavimo institucijoms, LG bendradarbiauja su kitais tarpininkais ir valdžios įgaliotiniais skatindama priimti patikimą ir vieningą testavimo sistemą, kuri taptų pasauliniu standartu. Tai padidintų vartotojų pasitikėjimą energiją taupančiais produktais, sumažintų kliūčių prekybai pasaulinėje rinkoje.

Bendradarbiavimo sutartis numato, kad „Underwriters Laboratories“, „Intertek“ ir „CSA International“ atliks testus LG gamyklose visame pasaulyje – bus testuojamos devynios pagrindinės produktų kategorijos, įskaitant šaldytuvus, oro kondicionierius, skalbimo mašinas ir televizorius. Produktų skaičius bus didinamas ir ateityje apims visas LG produktų kategorijas.

Sertifikavimo institucijos įvertins kompanijos pažangą pagal „LG Electronics Energy Assurance“ (LEAP) programą, kuri skirta užtikrinti nuoseklų energijos vartojimo efektyvumą ir didesnį energijos naudojimo efektyvumą gamybos procese. „Underwriters Laboratories“, „Intertek“ ir „CSA International“ atlieka energijos efektyvumo testavimus Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje, jų sertifikatai yra pripažinti visame pasaulyje.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: