LG pristato išorinį įrenginį „LG XF2 Portable Home Theatre“  (0)

Viena iš pasaulinių lyderių ir vartotojiškos elektronikos technologijų inovacijų kūrėjų „LG Electronics“ (LG) pristatė stilingą daugialypės terpės išorinį įrenginį „LG XF2 Portable Home Theatre“, kuris Lietuvoje pasirodys vasario mėnesio pabaigoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„LG XF2” integruotas kietasis diskas ir HDMI 3.1 standarto išvesties jungtis užtikrina pilnos HD (angl. high definition) raiškos vaizdą, kokybišką erdvinį DTS / Dolby Down-mix garsą bei leidžia dalintis vaizdo ir garso failais greičiau ir paprasčiau nei iki šiol. „LG Portable Home Teatre“ saugomas mėgstamų atlikėjų dainas, filmus ir šeimos nuotraukas galima lengvai peržiūrėti kompiuterio ar televizoriaus ekrane. Integruota HDMI 3.1 standarto išvesties jungtis atkuria bet kokio formato ir raiškos vaizdo ir garso failus. „LG XF2“ gali būti naudojamas ir kaip papildoma duomenų saugykla – su kompiuteriu jis sujungiamas USB 2.0 jungtimi. 500 GB atminties įrenginyje galima išsaugoti tūkstančius nuotraukų, mėgstamiausius filmus ar muziką.

„LG XF2“ storis – tik 25,3 mm, tai vienas ploniausių tokio tipo išorinių įrenginių rinkoje. Moderniu dizainu - dailiomis formomis, veidrodiniu paviršiumi, mėlynos spalvos apšvietimu - išsiskiriantis „LG XF2” sukurtas vadovaujantis kompanijos devizu siūlyti pažangiomis technologijomis ir patraukliu dizainu pasižyminčius produktus. „LG XF2” bus galima įsigyti vasario pabaigoje. Jis kainuos apie 730 Lt.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: