[ŽT] Derybos žlugo. Zacharova skelbia, kas nutiko rusams Gazos Ruože  ()

Rusų neišleido iš Gazos Ruožo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasak „RIA Novosti“ šaltinio, du specialūs lėktuvai atvyko į Kairą evakuoti rusus iš Gazos Ruožo. Šiuo metu tikimasi trečiojo lėktuvo atvykimo.

Spėjama, kad bus evakuoti ne tik ten esantys Rusijos, bet ir NVS piliečiai. Yra žinoma, kad lapkričio 10 dieną iš Gazos Ruožo turėjo išvykti 85 Rusijos piliečiai. Jie visi susirinko prie Rafos patikros punkto, kad vėliau vyktų į Egiptą.

Jie laukė šešias valandas, bet kontrolės punktas Palestinos pusėje taip ir nebuvo atidarytas. Visi buvo paprašyti palikti pasienio zoną be paaiškinimų.

Ten taip pat buvo amerikiečiai, rumunai, albanai, indai, lenkai, kanadiečiai, danai, indoneziečiai, brazilai ir kinai.

Kiek anksčiau Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova sukritikavo Izraelio ambasadorių dėl jo pareiškimo, kad prireiks iki dviejų savaičių, kol bus susitarta dėl rusų, norinčių evakuotis iš Gazos Ruožo, sąrašo.

 

Nustebusi Zacharova sakė, kad nesupranta priežasčių, kodėl neatblokuojamas rusų evakuacijos procesas, nes Rusijos valdžia deda daug pastangų, kad tai padarytų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(144)
(2)
(142)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()