„Microsoft“ užbėgo už akių „Apple“, pristatydama balsu valdomą televiziją  (7)

Kompanija „Microsoft“ pristatė naują technologiją, kuri leidžia valdyti televiziją nenaudojant pulto – įjungti norimą laidą, serialą ar programą galima tiesiog ištarus pavadinimą.


Anksčiau sklandė gandai, kad panašią technologiją kuria ir „Apple“, o jos balsu valdomi televizoriai ar jų priedėliai prekyboje esą turėtų pasirodyti po metų, skelbia Dailymail.co.uk.

„Microsoft“ užbėgo „Apple“ už akių ir jau dabar leidžia televiziją valdyti balsu bei kūno gestais. Kitaip nei „Apple“ telefonuose naudojama programa „Siri“, „Microsoft“ naujoji sistema nereikalauja jūsų išmokti specialių „komandų“. Ji veikia panašiai kaip interneto paieškos sistema, o norint surasti mėgstamą laidą tereikia pasakyti jos pavadinimą.

Naudojantis šia paslauga galima ieškoti filmų, serialų, TV laidų ar muzikos. Tiesa, kol kas šia funkcija galės pasinaudoti tik tie, kas turi žaidimų konsolę „Xbox 360“ su specialiu sensoriumi „Kinect“. Jiems reikės atsisiųsti specialią programą, kuri bus išleista šią savaitę.

Ateityje „Microsoft“ turėtų pristatyti kompiuteriams pritaikytus „Kinect“ valdiklius bei integruoti juos į televizorius. Manoma, kad kompanija kuria ir specialius televizorių priedėlius su „Kinect“ balso bei judesio valdikliu.

Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (7)

Susijusios žymos: