Nutukusiems keleiviams lėktuvų bilietai kainuos brangiau  (21)

Panašu, jog artimiausiu metu Vakarų aviakompanijų keleiviams perkant bilietus teks pateikti medicinos pažymą apie svorį ar prieš lipant į lėktuvą pasisverti. Tiems, kurių svoris viršys nustatytą normą, teks mokėti papildomą mokestį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apie tokias naujas perspektyvas ir tendencijas pasaulio oro transporto srityje parašė britų leidinys „Daily Telegraph“. Laikraščio duomenimis, tokia praktika jau egzistuoja kai kuriuose vidaus skrydžiuose Indonezijoje – prieš įlipant į lėktuvą keleiviai privalo pasisverti.

Buvusio Australijos oro linijų bendrovės „Quantas“ darbuotojo Tonny‘o Webbo teigimu, viena iš didžiausių Vakarų šalių gyventojų problemų – nutukimas ima jaustis skraidinant žmones lėktuvais.

„Kuo daugiau keleivis sveria, tuo daugiau degalų reikia jam skraidinti, – teigė T. Webbas. – Logiška, kad turintys antsvorio turi mokėti už bilietą daugiau.“

Antra pagal dydį Britanijos oro linijų bendrovė „Virgin Atlantic“ jau ima papildomą mokestį iš keleivių, netelpančių į standartines kėdes. Jiems yra didesnės kėdės.

Daugelis aviakompanijų priima naujas taisykles turintiems antsvorio keleiviams. Remiamasi Pasaulio sveikatos organizacijos nustatyta žmogaus ūgio ir svorio santykio formule. Neatitinkantiems tarptautinių medicinos standartų keleiviams teks mokėti brangiau už lėktuvo bilietą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: delfi.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (21)