"Microsoft" leis "Windows 8" "pasendinti" iki "Windows 7" ir "Vista"  (3)

Korporacija "Microsoft" leis būsimiems operacinės sistemos "Windows 8 Pro" savininkams, esant dideliam norui arba būtinybei, nemokamai pereiti prie senesnių operacinių sistemų "Windows 7" ir "Windows Vista" naudojimo, praneša interneto portalas "PCWorld".


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tokia galimybė įrašyta "Windows 8" licencinėje sutartyje, tiesa, taip pat vadinama "downgrade" funkcija galės pasinaudoti tik naujų kompiuterių su jau įdiegta "Windows 8" savininkai. Antra vertus, norintys „pasendinti“ savo operacinę dar labiau – iki "Windows XP" – to padaryti nepavyks, tačiau tai visai suprantama, kadangi pati "Microsoft" jau yra paskelbusi galutinį verdiktą šios vis dar populiarios operacinės sistemos atžvilgiu.

Pasendinimo galimybė, leidžianti pakeisti įdiegtą "Windows" redakciją į senesnę versiją be papildomų išlaidų (ir tai atliekant legaliai), bus prieinama tik "Windows 8 Pro" savininkams, kurie gali pereiti prie "Windows 7 Professional" arba "Windows Vista Business" versijų. Tokiu būdu, jei jūs įsigyjate naują nešiojamą kompiuterį arba stacionarią sistemą su "Windows 8" ir jums dėl tam tikrų priežasčių nepatinka ši operacinė sistema, galėsite grįžti prie įprastos "Windows 7" arba "Windows Vista". Priminsime, jog oficialus "Windows 8" debiutas numatytas spalio 26 d., tuomet pasirodys iš karto keturios šios operacinės sistemos versijos: "Windows 8", "Windows 8 Professional", "Windows 8 Enterprise" ir "Windows RT" (platformoms su ARM mikroprocesorių architektūra).

FACEIT.LT – IT Naujienos
Aut. teisės: Faceit.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: