Socialinių tinklų vartotojai nutunka greičiau  (3)

Aktyviems socialinių tinklų vartotojams trūksta fizinės veiklos, mano mokslininkai iš Olsterio universiteto (Airija). Jų teigimu, bendravimas socialiniuose tinkluose atima laiką iš kitų veiklos rūšių ir nesuteikia galimybės pakankamai judėti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Mokslininkai apklausė 350 studentų bei įvertino jų socialinį ir fizinį aktyvumą. Apklausos rezultatai parodė, jog dauguma studentų vidutiniškai per dieną maždaug valandą praleidžia socialiniuose tinkluose.

Tyrėjai taip pat išsiaiškino, jog kuo ilgiau studentai bendravo su savo virtualiais draugais, tuo mažiau jie fiziškai judėjo (jei dar nešokiravo šis atradimas, skaitome toliau).

Mokslininkai pažymi, jog laikas, kuris skiriamas žinučių bei komentarų išsiuntimui ir gavimui, galėtų būti praleistas naudingiau – pavyzdžiui, pasivaikščiojimui, pasivažinėjimui dviračiu arba plaukiojimui baseine. Juo labiau, kad sėdėjimas vienoje vietoje keletą valandų iš eilės jau savaime yra didelė blogybė jūsų sveikatai. Savo ruožtu, belieka tik pridurti auksinę tiesą, kuriai nereikia jokių mokslinių tyrimų: „Kas per daug, tas nesveika“.

FACEIT.LT – IT Naujienos
Aut. teisės: Faceit.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (3)