Paveldėto iPad aktyvavimui gali prireikti teismo orderio  (10)

Jei jūs turite Apple įrenginį, kurį norite kam nors palikti kaip paveldėjimą, testamente būtinai nurodykite jūsų Apple ID prisijungimo vardą ir slaptažodį. Be šių duomenų daiktai jūsų rankose rizikuoja pavirsti nereikalingais stiklo ir metalo gabalais. Štai viena iš tokių istorijų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prieš porą metų Džošo Granto motinai gydytojai diagnozavo vėžį, o tuomet ji jau buvo įsigijusi planšetinį kompiuterį iPad. Liga vis tik nugalėjo, o po kurio laiko motina mirė. Testamente ji paprašė padalinti palikimą sūnums, kurių buvo net penki.

Planšetinis kompiuteris iPad atiteko vyriausiajam sūnui, tačiau jis nežinojo motinos turėto Apple ID ir slaptažodžio. Kadangi mobilus įrenginys buvo užblokuotas, atstatyti jį į gamyklinius nustatymus be slaptažodžio nepavyko.

Sūnus, žinoma, negalėjo gauti motinos raštiško leidimo naudoti iPad, tuo tarpu kompanija Apple ir toliau reikalavo patvirtinimo, kad tai iš tikrųjų buvo motinos planšetė. Galų gale kompanijos techninio palaikymo skyrius pareikalavo pateikti teismo orderį, kuris patvirtintų, jog planšetinis kompiuteris priklausė jai.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Faceit.lt
(5)
(0)
(0)

Komentarai (10)