Penkios Android programėlės, padėsiančios prailginti baterijos gyvavimo laiką  (0)

Didesni ir raiškesni išmaniųjų telefonų ekranai, spartūs procesoriai, duomenis apie mus renkančios ir nuolat prie interneto prisijungiančios programėlės – visa tai prisideda prie to, kad išmanieji telefonai lyg tyčia numiršta tada, kai jų labiausiai reikia.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Gera žinia ta, kad dalis „Android“ išmaniųjų telefonų, kaip HTC M8, „Samsung Galaxy Note 4“ ar „Galaxy S5“ turi ne tik įprastinius, bet ir ekstremalius energijos taupymo režimus, kurie leidžia telefonu naudotis gerokai ilgiau. Tačiau specialūs režimai apriboja telefono galimybes iki naudojimosi tik būtiniausiomis funkcijoms, kurių dažnai neužtenka.

Norint maksimaliai optimizuoti savo telefoną ir iš baterijos išspausti daugiau tiek su senu, tiek su nauju „Android“ telefonu, padės tam skirtos programėlės. Štai penkios geriausios baterijos optimizavimui skirtos programėlės, kurias rekomenduoja technologijų naujienų tinklalapis CNet.

Juice Defender

Su „Juice Defender“ turėsite galimybę patogiai valdyti visas svarbiausias jungtis: mobiliuosius duomenis, belaidį ryšį ir Bluetooth. Keli skirtingi režimai – agresyvus ir subalansuotas, leis tvarkyti programėles ir valdyti telefono sinchronizavimo procesus.

Be nemokamos versijos, „Juice Defender“ taip pat turi ir mokamas „Plus“ bei „Ultimate“ versijas. Jie leis dar labiau optimizuoti programėles pagal poreikius. Pavyzdžiui, „Plus“ versija leis pasirinkti papildomus „Extreme“ arba „Customized“ modulius, o „Ultimate“ leis optimizuoti telefoną taip, kad jis ilgiau veiktų kai juo naudojatės dažniausiai.

Battery Defender

Ši programėlė leidžia greitai ir patogiai perjungti svarbiausius nustatymus, tokius kaip belaidis ryšys, mobilūs duomenys, GPS ir pan. Tiesa, dauguma naujų „Android“ telefonų leidžia telefono nustatymuose reguliuoti šias funkcijas, tačiau senesni ar ne aukščiausios klasės telefonai jų gali neturėti.

Viena geriausių funkcijų yra „Genius Scan“, kuri leidžia padaryti taip, kad jūsų telefono sinchronizacija vyktų kas penkiolika minučių.

O patogi funkcija „quiet sleeping“ išjungia belaidį ryšį ir mobiliuosius duomenis nakties metu.

Go Battery Saver And Power Widget

Įsirašę „Go Battery Saver And Power Widget“ ir paprasčiausiai palietę ekraną galite iš anksto nustatyti telefono energijos naudojimo režimus – nakties, dienos ir t.t. O tiems, kam nepatinka standartiniai režimai, yra dvi galimybės juos priderinti prie savo poreikių.

„Go Battery Saver And Power Widget“ leis matyti, kurios programėlės eikvoja daugiausiai energijos, o taip pat pasiūlys, kaip jas optimizuoti. Vien optimizavimo mygtuko paspaudimas viską išvalo ir leidžia iš turimos baterijos energijos išgauti šiek tiek daugiau.

Nemokama programėlės versija turi įvairiausių nustatymų, o įsigiję mokamą jų gausite dar daugiau – nebebus reklamų, galėsite geriau kontroliuoti belaidį ryšį, procesorių ir trečiąjį – ekstremalų režimą.

Autorun Manager

Greičiausiai pati rizikingiausia iš šiame sąraše esančių programėlių „Autorun Manager“ leidžia nustatyti, kokios programėlės veiks, kai įjungsite savo telefoną. Kaip ir anksčiau išvardintos programėlės, ši taip pat turi kelis skirtingus režimus. Paprastas režimas leis iš anksto nustatyti, kokios programėlės veiks, kai įjungsite telefoną. Tiesa, kartais gali įsijungti ir nenustatytos.

Įsigiję papildytą režimą turėsite daugiau galimybių kontroliuoti valdiklius ir pranešimus. Be to, tuomet galėsite pasirinkti ir Chucko Norriso režimą, kuris leis „nužudyti“ programėles kur kas agresyviau.

Mokama versija kainuos 4 dolerius.

Tasker

Iš visų šiame sąraše esančių programėlių „Tasker“ išsiskirs tuo, kad darys kur kas daugiau nei tik prailgins baterijos veikimą ar optimizuos programėles. Ši programėlė tiks kiekvienam, kas norės automatizuoti „Android“ telefoną.

„Tasker“ leidžia patogiai valdyti naujienas, žinutes, skambučius ir kitus „Android“ pranešimus. Gali šiek tiek užtrukti, kol išmoksite panaudoti visas galimybes, tačiau kai tai padarysite, apie programėlę galėsite pamiršti.

„Tasker“ kainuoja tris dolerius.

Aut. teisės: 15min.lt
(19)
(16)
(3)

Komentarai (0)