Naujienos iš „Western Digital“: kietųjų diskų ir išorinių saugyklų talpą padidino iki 8 TB  (0)

Bendrovė „Western Digital“ plečia savo populiarią kaupiklių liniją pristatydama naujus kietuosius diskus, kurių talpa siekia 8 TB.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kaupikliai sukurti NAS, vaizdo stebėjimo sistemoms ir išorinėms duomenų saugykloms. Šį sprendimą lėmė padidėjusi talpių saugojimo sistemų paklausa, kurią iššaukė pastebimai išaugęs įmonių ir privačių vartotojų saugomo turinio kiekis.

Pirmajame šių metų pusmetyje gamintojas planuoja išleisti naujas asmeninių kaupiklių „My Cloud“ versijas (My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 Ultra) ir išorinius kietuosius diskus „My Book“ (My Book, My Book for Mac, My Book Duo ir My Book Pro).

Be to, „Western Digital“ padidins maksimalią talpą iki 8 TB. Pasak bendrovės, naujienos išsiskiria apgalvotų inžinerinių sprendimų ir helio technologijos „HelioSeal“ deriniu. WD taip pat teigia, kad kai kurie produktai bus sudaryti iš dviejų 8 TB diskų masyvo ir galės saugoti iki 16 TB duomenų.

„Visuose sprendimuose mums pavyko suderinti didelį našumą, maksimalią talpą ir aukštą kokybę“, – giriasi „Western Digital Corporation“ produktų rinkodaros viceprezidentas Brendanas Collinsas.

„Turime modelių bet kokioms užduotims ir vartotojams: smulkiam verslui, partneriams, didelėms įmonėms ir privatiems vartotojams. Mūsų tikslas – rinkai pasiūlyti geriausius ir konkurencingiausius sprendimus“.

Naujienų kainos dar nepaskelbtos.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(12)
(1)
(11)

Komentarai (0)