Išmanusis rašiklis: kiek mums kainuos šis malonumas? (Video)  ()

Šių metų pradžioje Las Vegase vykusioje parodoje CES 2016 Prancūzijos bendrovė „Orée“ pristatė „protingą“ rašiklį, o dabar paaiškėjo jo kaina, kuri, deja, nebus kukli.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Oree Stylograph“ korpuso gamybai kūrėjai pasirinko varį, kuris naujieną išskiria iš konkurentų tarpo. Prietaisas naudoja įmontuotą akselerometrą ir kamerą, kurie seka visus judesius ir nuskenuoja padarytus įrašus, o vėliau gautus eskizus galima perduoti išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, valdomiems „Android“ arba „iOS“.

Tačiau tam, kad vartotojas savo įrašus galėtų perkelti į elektroninį prietaisą, jam reikės specialaus popieriaus, kurį gamintojas siūlo įsigyti kartu su išmaniuoju rašikliu.

Užrašų knygelė, kuri turi 190 A5 formato lapų, kainuos apie 25 dolerius, o rašiklis – 300 $, t.y. daugiau nei dvigubai brangiau už konkurentą „Livescribe“.

Produktas, pirmiausia, skirtas auditorijai, kurios profesija reikalauja nuolatinio informacijos užrašymo, pastabų, grafinių eskizų ar planų, taip pat dažno jų koregavimo – architektams, dizaineriams ir advokatams.

„Oree Stylograph“ veikia maitinamas ličio jonų baterijos, kurios įkrovimas trunka apie valandą. Vieno įkrovimo rašikliui pakanka dviem nepertraukiamo naudojimo dienoms.

Visus grafinius eskizus ir užrašus galima konvertuoti į PDF, PNG arba SVG formatus ir po to siųsti juos elektroniniu paštu arba saugoti „debesų“ saugyklose. Jei savininko išmanusis telefonas yra išjungtas, išmanusis rašiklis darbus gali išsaugoti savo atmintyje tam, kad vartotojas galėtų vėliau juos nusiųsti į kitą įrenginį.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(10)
(2)
(8)

Komentarai ()