Elegantiškasis „ID. Charger“ - kiek kainuos ir kokias galimybes pasiūlys „Volkswagen“ elektromobilių įkroviklis namams? (Video)  (3)

„Volkswagen“ ką tik pristatė kompanijos ateitį - ID.3 elektromobilį ir naują markės įvaizdį. Tačiau negalima pro akis praleisti ir dar vieno naujo produkto - „Volkswagen Elli“ įkrovimo stotelės. Kam ji reikalinga? Ir kiek toks džiaugsmas namuose kainuos?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Volkswagen“ ką tik pristatė ID.3 su 45, 58 ir 77 kWh baterijomis. Jas galima įkrauti specialiose įkrovimo stotelėse, tačiau kiek jų yra prie jūsų namų? Kiek iš jų kasdien būna laisvos? Kiek laisvų stotelių liks, kai daugiau žmonių vairuos elektromobilius?

Kur kas realistiškiau savo elektromobilį kasnakt įkrauti savo garaže, tačiau paprasti buitiniai kištukai neleidžia to padaryti greitai. Ir štai kam reikalinga „Volkswagen“ įmonės „Elli“ kuriama stotelė. 11 kW įrenginys elektromobilius įkraus beveik 5 kartus greičiau nei paprastas kištukinis lizdas. Štai ID.3 su 58 kWh baterijomis gali būti pilnai įkrautas per 6 valandas. Tai pasiekiama nepriklausomai nuo pasirinktos įkrovimo stotelės versijos, tačiau jos siūlo skirtingus privalumus.

„ID. Charger“ - paprasčiausia įkrovimo stotelė. Ji, žinoma, turi visą reikalingą saugumo įrangą ir yra lengvai įrengiama. Tokios stotelės kaina - nuo 399 eurų.

„ID.Charger Connect“, kaip išduoda jos pavadinimas, yra išmani. Ši stotelė bendrauja su namų interneto tinklu (už papildomą mokestį galima įgyti ir LTE prieigą), todėl prie jos galima prisijungti išmaniąja programėle. Ji leis stebėti įkrovimo procesą. Kartu bus galima pasinaudoti programinės įrangos atnaujinimo suteikiamais privalumais. „ID.Charger Connect“ kainuos nuo 599 eurų.

„ID.Charger Pro“ - tai brangiausia ir daugiausiai papildomų funkcijų turinti įkrovimo stotelė. Ji taip pat turi minėtas išmanias funkcijas, LTE modulį ir elektros energijos sąnaudų matuoklį. Tai leidžia tiksliai apskaičiuoti, kiek energijos sunaudoja automobilis. „Volkswagen“ teigia, kad tai labai pravers tiems, kurie vairuoja įmonių automobilius ar gauna darbdavio kompensacijas už keliones į darbą - degalinių čekius pakeis išmaniosios įkrovimo stotelės duomenys. „ID.Charger Pro“ kainuos nuo 849 eurų.

Taip kainos gali pasirodyti didelės, tačiau realistiškai daugeliui pakaks pigiausio varianto - juk visos šios stotelės pasiekia 11 kW galią. „Volkswagen“ taip pat siūlys įkrovimo stotelių įrengimo paslaugas. „ID. Charger“ gali apsigyventi bet kokiame elektros energiją turinčiame garaže. Šis 400 voltų įrenginys gali veikti prijungtas ir prie vienfazio, ir prie trifazio įvado.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(24)
(1)
(23)

Komentarai (3)