EISA paskelbė geriausią 2020 metų aukščiausios klasės OLED televizorių ir kitus apdovanojimus - LG ant bangos (Video)  ()

„LG Electronics“ (LG) tęsia savo ilgą sėkmių istoriją EISA apdovanojimuose – keturi novatoriški LG namų pramogų sprendimai šiemet buvo pagerbti už savo nepralenkiamus parametrus, išskirtinį dizainą ir pritaikymo galimybes. Šiemetiniame konkurse, kurį organizuoja didžiausia pasaulyje plataus vartojimo elektronikos prekių bandymų organizacija „Expert Imaging and Sound Association“ (EISA), pripažinimo sulaukė LG OLED televizorius (modelis OLED65GX), LG „NanoCell“ televizorius (modelis 75NANO99), LG „Soundbar“ (modelis SN8YG) ir LG „XBOOM Go“ (modelis PL7).


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

LG „Gallery“ televizorių EISA paskelbė GERIAUSIU AUKŠČIAUSIOS KLASĖS OLED TELEVIZORIUMI 2020–2021 m. – tai jau devintas kartas iš eilės, kai LG OLED televizorius laimi namų kino teatro ir vaizdo kategorijoje. Šis modelis yra tobulas dėmesio detalėms pavyzdys. Jis yra pagrįstas OLED „savaime užsidegančiais“ pikseliais, sukuriančiais aukščiausią vaizdo kokybę itin ploname televizoriuje.

Neįtikėtina vaizdo kokybė, kuria garsėja OLED gaminiai, bei LG dirbtinio intelekto „Picture Pro“ apdorojimo technologija šiam 65 colių televizoriui leidžia transliuoti stulbinantį 4K turinį su 120 Hz atnaujinimo dažniu ir pažangiomis HDMI funkcijomis, kaip kad automatinis nedidelės delsos režimas (ALLM), sustiprintas garso grįžties kanalas (eARC) ir kintamas atnaujinimo dažnis (VRR). LG „Gallery“ serijos televizorius su „Dolby Vision“ ir LG „webOS“ puikiai tinka tiek filmams, tiek žaidimams – jausmas lyg kine ir intuityvumas žiūrovams garantuotas.

LG „NanoCell“ televizorius gavo EISA 8K TV 2020-2021 apdovanojimą už savo realią 8K raišką ir tikslią spalvų reprodukciją. LG „NanoCell“ vaizdo technologija, viso ploto foninis pritemdymas (FALD) ir bendrovės trečiosios kartos α („Alpha“) 9 dirbtinio intelekto procesorius kartu sukuria išskirtinio grynumo spalvas, puikų kontrastą ir gylį, o taip pat suteikia platų matymo kampą.

Galingojo LG dirbtinio intelekto procesoriaus ir naujausio HDMI ryšio dėka šis televizorius be vargo apdoroja 8K turinį 60 kadrų per sekundę dažniu.

Garso srityje LG „Soundbar“ ir LG „XBOOM Go“ nešiojamas garsiakalbis laimėjo atitinkamai EISA SOUNDBAR 2020-2021 ir EISA MOBILE SPEAKER 2020-2021 apdovanojimus.

Šie produktai, sukurti bendradarbiaujant su Britanijos garso mokslo autoritetais iš „Meridian Audio“, sukuria sodrų, aukščiausios kokybės garsą ir išties autentišką klausymo potyrį.

„Mūsų investicijos į dizainą, vaizdų technologijas ir partnerystes su tokiais industrijos lyderiais kaip „Meridian Audio“ mums leidžia pasiūlyti vartotojams tokias gyvenimo būdo galimybes, kokių dar niekada nebuvo,“ teigia Park Hyoung-sei, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas. „Todėl tokių išmanančių ekspertų pripažinimas sustiprina mūsų tikėjimą, jog einame teisingu keliu vis bandydami ir plėsdami namų pramogų galimybių ribas.“

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(23)
(6)
(17)

Komentarai ()