„Garmin“ pristato nardymo sričiai skirtą naujovę - tai funkcionaliausi laikrodžio tipo nardymo kompiuteriai pasaulyje  (1)

„Garmin“ pristato naujovę nardymo mėgėjams: Descent Mk2 ir Descent Mk2i nardymo kompiuterius, taip pat Descent T1 siųstuvą. Šiais naujoviškais nardymo prietaisais fiksuojami veiklos rodikliai tiek esant po vandeniu, tiek ant vandens. Jie yra tinkami profesionaliam nardymui, prietaisai išsiskiria patogiu ir vandeniui atspariu dizainu, Descent Mk2 ir Descent Mk2i taip pat įdiegtos populiariausios „Garmin“ išmaniojo laikrodžio funkcijos, todėl jie yra vieni iš funkcionaliausių laikrodžio tipo nardymo kompiuterių pasaulyje.


„Dėl funkcijų, kurios fiksuoja veiklos rodiklius tiek esant po vandeniu, tiek ant vandens, Descent Mk2i ir Descent T1 siųstuvas yra labai pažangi naujovė, – sakė Danas Bartelas, „Garmin“ viceprezidentas, atsakingas už pasaulinius pardavimus. – Pritaikę turimas žinias apie jūros hidrolokatorius, galėjome sukurti savo SubWave hidrolokatorių technologiją, kuri nardymo srityje išplečia galimybių diapazoną ir nustato naują patikimumo standartą.“

Descent Mk2i laikrodžio tipo nardymo kompiuteris suderinamas su Descent T1 siųstuvu, naudojantis Garmin SubWave hidrolokatoriaus duomenų tinklu, – naras gali gauti dar tikslesnius duomenis apie talpyklos slėgį, likusį deguonį ir jo suvartojimo greitį. Nardymo kompiuteris vienu metu gali kontroliuoti iš penkių Descent T1 siųstuvų gaunamus duomenis apie talpyklos slėgį, esant 10 metrų atstumu, – tai idealus sprendimas nardymo instruktoriams.

 

Laikrodžiai yra su povandeniniu trijų ašių kompasu, kuris parodo gylį, nardymo laiką, temperatūrą, kilimo ir nusileidimo greitį, informaciją apie dujų mišinį, dekompresiją, saugos lygį ir daugelį kitų dalykų. Visi šie duomenys pateikiami 1,4 colio spalvotame ekrane, kuriame jie matomi ir saulės šviesoje ir kuris yra 36 % didesnis nei senesnio Descent Mk1 prietaiso. Nardymo duomenys automatiškai įrašomi Garmin Dive nemokamoje taikomojoje programoje ir pateikiama išsami sesijos analizė. Laikrodžiui esant suderinamam su Garmin inReach palydoviniu komunikatoriumi, galima greitai siųsti ir gauti pranešimus naudojant laikrodį Descent Mk2 arba Mk2i, taip pat prireikus suaktyvinamas interaktyvus SOS protokolas.

Sausumoje Descent Mk2 ir Mk2i veikia kaip aukščiausios klasės daugiafunkcis GPS išmanusis laikrodis: GNSS multipalaikymas, spalvoti žemėlapiai ir visos populiariausios „Garmin“ išmaniųjų laikrodžių funkcijas, įskaitant pranešimus apie skambučius ir žinutes, bekontakčio mokėjimo funkcija Garmin Pay, muzikos saugykla su atitinkamu paslaugų palaikymu ir pulso oksimetras, skirtas kraujo įsotinimui deguonimi matuoti.

 

Jau daugiau nei 30 metų „Garmin“ yra naujausių GPS navigacijos ir belaidžių prietaisų kūrimo srities lyderiai ir tiekia prietaisus žmonėms, norintiems gyventi aktyviai. „Garmin“ daugiausia dėmesio skiria penkioms – automobilių, aviacijos, kūno rengybos, laivybos ir aktyvaus laisvalaikio – sritims. Daugiau informacijos pateikta „Garmin“ virtualioje spaudos svetainėje.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(0)
(4)

Komentarai (1)